SAGALASSOS ve KUYUCAK GEZİSİ

SAGALASSOS ve LAVANTA KOKULU KUYUCAK GEZİSİGEZİ DETAYI

Bu geziyi 26 yıldır gerçekleştiriyoruz...

UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’ndeki görkemli antik Sagalassos kenti / Muhteşem bir görsel şölen: Lavanta diyarı Kuyucak Köyü /  Sagalassos buluntularının sergilendiği Burdur Arkeoloji Müzesi / Göller Bölgesi’nin en büyük gölü Beyşehir / Günün her saatinde renk değiştiren Eğirdir Gölü / Bin yıldır akan su kaynağı Eflatunpınar Hitit Anıtı / Tarihi Kral Yolu, etkileyici doğası ve Hür İnsan şiiriyle akıllarda yer eden Yazılı Kanyon / Ülkenin turizme açılan ilk mağarası İnsuyu Mağarası / Baş döndüren lavanta kokuları ve gül bahçeleriyle Isparta’da unutulmayacak bir yolculuk…

FİYATA DAHİL OLANLAR

 • Türk Hava Yolları’yla İstanbul - Konya ve Denizli - İstanbul arası gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, havalimanı vergileri ve harçları,
 • Isparta’da 2 gece kahvaltı dahil konaklama,
 • 3 öğle yemeği ve 2 akşam yemeği,
 • Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri,
 • Lavanta tarlası gezisi,
 • FEST Travel uzman rehberlik hizmeti
 • Tüm bahşişler (gezi rehberine ve gezi şoförüne bahşiş toplanmıyor),
 • İptal ve Sağlık Teminatlı Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası,
 • FEST Travel özel “Sagalassos ve Lavanta Kokulu Kuyucak” gezi kitabı,
 • Karbon Ayak İzi (KAİ) Ormanı Projesi’ne sizin için yapılacak bağış,
 • KDV.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Fiyata dahil olan yemekler sırasında su dışında alınan alkollü ve alkolsüz içecekler,
 • Kişisel harcamalar.

KONAKLAMA BİLGİLERİ

 • İki kişilik odada kalmak isteyip “iki kişilik odada kişi başı” ücreti üzerinden rezervasyonu yapılan misafirlerimizin yanına geziye 30 gün kala bir oda arkadaşı bulunamadığı takdirde bu misafirlerimizin “tek kişilik oda” ücretinin farkını ödemek ya da geziyi iptal etmek zorunda kalacaklarını bildiririz. Ücret ayrıntıları için lütfen “Ödeme Seçenekleri” tablomuzu inceleyiniz.
 • Her otelde üç kişilik (triple) oda konaklaması söz konusu değildir. Bu seçeneği sunan otellerdeyse genelde standart iki kişilik (double/twin) odalar, bir yatak eklenerek üç kişilik odaya dönüştürülmektedir. Üç kişilik odada konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp açılır-kapanırSagalassos hep görmek istediğim bir yerdi, bu turu FEST Travel ile gerçekleştirdiğim için çok mutluyum rehberimizden en ince ayrıntısına kadar öğrendim.

Rehberimizin anlatımı ile çok keyifli bir gezi daha geçirdik. Memnun kaldığım için herkese tavsiye ediyorum. 
İki güne çok güzel programlanmış ve gerçekleştirilmiş bir gezi. Tüm geziden çok memnun kaldım. 
Etkileyici ve görülmeye değer yerlerdi. Rehberimizin bilgisi ve konulara hakimiyeti, kah müzik kah şiirle bilgilere ek renk katması çok hoş oldu. Ailece sadece FEST'le seyahat ediyoruz.
Çok güzel organize edilmiş. Her şey 5. 
Genel olarak her şey mükemmeldi. Rehberimiz çok iyiydi, Sagalassos ve Eğirdir şahaneydi. Uyumlu ekibimizle her şey şahaneydi. 
Kısa sürde düzenli, porgrama uygun olup hem de yoğun bir şekilde gezi / bilgi orantısı başarılı tamamlanan bir gezi programı idi. Gezi rotaları doyurucu ve düzenli.
FEST farkı, süpersiniz. Her şey en ufak ayrıntısına kadar planlanmış. Sagalassos'a özellikle sabah erken gidilmesi, çok sıcak ve kalabalık olmadan ziyaretin tamamlanmasından memnun kaldım.
Bu sizinle ikinci seyahatim ve farkınızı ilk seyahatimde bile anlamıştım. Umarım sizlerle yurt dışı seyahatleri de yaparım. Sagalassos antik kenti gezilirken bir anda karşıma çıkan suyu akar haldeki Antoninler çeşmesi beni çok mutlu etti. 
Programın farklı zenginliklere dokunuşu en memnun olduğum tarafı. Sagalssos'u bir numaraya koyabiliriz. Memnuniyetle takipçiniz ve elçiniz olacağım. 

Gezi Ücreti

1.995

Tek kişilik oda farkı

225

SATIŞI SÜRÜYOR

Tarih
12 - 14 Temmuz 2019
(2 gece 3 gün)İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.