FEST BÜLTEN


Bayram Tatillerini Planlayanlara FEST'TEN 8 ÖNERİ

Kültür, sanat ve lezzet odaklarıyla Avrupa ülkeleri, kayıp uygarlıkların miraslarıyla Latin Amerika yolculukları, doğa tutkunlarının vazgeçemediği Afrika safarileri ve kadim inançların izindeki Asya programları... Ramazan ve Kurban Bayramı tatillerini planlarken FEST'in her iki dönem için de size önerdiği dörder rotaya bir göz atın! Çok daha fazlasını isteyenleri festtravel.com'a bekliyoruz!

22 Şubat 2018-
FEST Travel 2018/1 Programı Çıktı

FEST Travel yeni yıla yeni heyecanlarla girdi. Yaklaşık otuz yıldır basılı olarak FEST Gezginlerine ulaştırdığımız dönemsel programlarımızı artık sanal ortamda ileteceğiz. Daha yeşil bir çevre için kâğıt kullanımımızı en az indirmek amaçlı çalışmalarımızın bir ürünü olarak bu kararı verdik.

07 Şubat 2018-
Sömestre tatilinde genç FEST gezginleri nerede?

Yeni bir yıla girmenin en güzel yanı, yılbaşı tatilinin hemen ardından sömestre tatilinin gelmesi. Yeni yılı dünyanın dört bir köşesinde karşılayan FEST Gezginleri, sömestre döneminde çocuklarıyla İstanbul’un, Türkiye’nin ve dünyanın güzelliklerini keşfetmeye devam edecek.

05 Ocak 2018-
TAYVAN’DA FENER FESTİVALİ

Çin ve Uzakdoğu kültürlerini harmanlayarak küçük bir adada farklı dünyaları yaşatan Tayvan, dünyanın en büyük fener festivalinde dilek tutmanız için sizi bekliyor!

22 Aralık 2017-
FEST’İN AFRİKA ROTALARI

Afrika, uçsuz bucaksız kumullardan palmiyeli sahillere, benzersiz hayvan çeşitliliğine sahip doğal parklar ve yağmur ormanlarından kolonyal kentlere, köle ticaretinden vudu büyüsüne, milyonlarca yıllık fosillerden tehlike altındaki türlere, nehir yolculuklarından safarilere, Mağrip mutfağından kabile lezzetlerine uzanan geniş yelpazesiyle her gezginin beklentisine cevap verebilecek büyüklükte ve güzellikte…

14 Kasım 2017-
FEST festival sezonunu açtı!

Yeni yılın ya da baharın coşkusunun binbir farklı tonunu yansıtan eğlencelerden dini bir dönüm noktasını kutsayan kalabalıkların şevkine, göklere yükselen dilek fenerlerinin ışıltısından göz alıcı maskelerin ve kostümlerin renk cümbüşüne, dünyadaki en özel festivallere gezilerimiz tüm hızıyla devam ediyor.

06 Kasım 2017-
Bir Taşla Üç Kuş: Orta Amerika NİKARAGUA - KOSTA RİKA - PANAMA

Birer anıt gibi yükselen volkanik tepeleri, kolonyal mimarisi, endemik canlıları ve rengârenk kültürleriyle Orta Amerika, sonbaharı bambaşka bir iklimde yaşamak için benzersiz bir destinasyon. 17 Kasım-4 Aralık tarihleri arasındaki Nikaragua - Kosta Rika - Panama rotası, vizesiz olmasıyla da başka bir tercih sebebi!

23 Ekim 2017-
Turizmde Çocuk İstismarını Önlemek İçin Öncü Bir Adım: FEST Travel, The Code’a Üye Oldu

Çalışmalarını Sorumlu Turizm ilkelerine bağlılıkla sürdüren FEST Travel, çocukların cinsel amaçlı turizmden korunması için kurulan uluslararası sosyal sorumluluk platformu The Code’a Türkiye’den katılan ilk seyahat acentesi oldu.

13 Ekim 2017-
En Güzel Zamanında En İyi Rotalarla Hindistan

20 yılı aşkın süredir Hindistan’ın her bölgesinde kendine özgü rotalar yaratan FEST, sayısız gezgini bu benzersiz kültürle tanıştırdı. Önümüzdeki dönem için de odağında festivaller, gurme lezzetler, yerli kabileler ya da UNESCO Dünya Mirasları gibi çok çeşitli temalar olan gezilerimiz satışta! İşte Hindistan’ı en güzel zamanında deneyimlemek için öneriler…

08 Ekim 2017-
Yeni Yılı Karşılamak İçin En Keyifli 5 Rota

Güneydoğu Asya’nın eşsiz doğası, dünyanın en iyi orkestralarından birinin gala konseri, Ortadoğu’nun leziz mutfağı, Kuzey Işıkları’nın büyüleyici manzarası... Bu yeni yılı nasıl karşılamak, tatilinizde neleri deneyimlemek istediğinize karar verdiniz mi? İşte karar vermenize yardımcı olacak en güzel FEST rotalarından beşi…

28 Eylül 2017-
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D.20 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.