FEST BÜLTEN


BİLİNMEYEN BODRUM MASALLARINI FEST’TEN DİNLEYİN

Günümüzün en popüler tatil mekânlarından Bodrum, bir zamanlar Batı Anadolu’ya damgasını vuran medeniyetlerin izlerini saklamasıyla da büyük önem taşıyor. Bahar aylarında Bodrum’u ve çevresindeki saklı hazineleri, iki farklı halkın, Leleglerin ve Karyalıların izindeki programlarımızla keşfediyoruz.
FEST Travel
07 Mart 2017-FEST Travel
FEST’ten Macera Dolu EXODUS Gezileri

Dünyanın en saygın ve deneyimli seyahat kurumlarıyla işbirliği yapan FEST Travel’ın sunduğu İngilizce rehberlik hizmetli EXODUS gezileri, farklı tarih seçenekleri, yüksek kalite ve makul fiyatlarla yeni keşiflerin heyecanını bir araya getiriyor.
FEST Travel
15 Şubat 2017-FEST Travel
Yoksa siz hâlâ!

2017’de size birbirinden güzel 20 farklı rota öneriyor.
FEST Travel
30 Ocak 2017-FEST Travel
Lavanta ve Gül Kokuları Eşliğinde SAGALASSOS

Büyük İskender’in fethiyle adını tüm dünyaya duyuran ve Helenistik dönemde bölgenin en önemli kentlerinden olan Sagalassos, tüm görkemiyle gün yüzüne çıkıyor. FEST’in Kuyucak’ta lavanta, Isparta’da ise gül hasadına özel olarak hazırladığı programlara bir göz atın; binyılların tarihine çiçek kokuları eşliğinde tanıklık etme fırsatını kaçırmayın.
FEST Travel
25 Ocak 2017-FEST Travel
Akdeniz'in 7000 Yılı MALTA

Mimari zarafetin, bozulmamış tarihi mirasın ve başka bir gezegendenmiş gibi görünen manzaraların ülkesi Malta, mükemmel bir bahar tatili için biçilmiş kaftan…
FEST Travel
19 Ocak 2017-FEST Travel
Sömestr tatilinde ailenizi İstanbul’la tanıştırın!

Günlük hayatın koşuşturmacası bizi içinde yaşadığımız kentin güzelliklerini görmekten, tatmaktan, hissetmekten mahrum bırakıyor. Bu sömestr tatilinde kendiniz ve aileniz için bir mola verin, Adım Adım İstanbul® gezileriyle bu eşsiz kenti tanıma şansını geri çevirmeyin.
FEST Travel
12 Ocak 2017-
Avrupa’nın dünü ve bugünü POLONYA

Avrupa’nın göbeğindeki Polonya, bu kıtanın hem doğal, sanatsal ve kültürel güzelliklerden hem de hüzün dolu tarihinden nasibini almış. FEST Travel’ın OECONOMICA® çatısı altında, 19 Mayıs dönemine özel olarak, 13-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceği POLONYA’DA TARİH VE SANAT gezisi, hem bu ülkenin hem de Avrupa’nın keyifli ve hüzünlü tarihine bir yolculuk…
FEST Travel
05 Ocak 2017-FEST Travel
DUAYENLERDEN DOLMABAHÇE SARAYI’NA ÖZEL GEZİ

FEST Travel’ın yaklaşık 30 yıl önce “İstanbul’la Tanışın!” çağrısıyla başlattığı Adım Adım İstanbul® gezilerinin ilklerinden “Üç Duayenden Dolmabahçe Sarayı’na Özel Gezi” 27 yıl sonra bugün bir kez daha İstanbul severleri bir araya getirdi.
FEST Travel
13 Aralık 2016-FEST Travel
OECONOMICA®: FEST Güvencesiyle Ekonomik Geziler Bu Çatının Altında!

OECONOMICA® rotalarının sayısı günden güne artıyor: Endülüs’ten Çin’e, Hindistan’dan İzlanda ve Almanya’ya dek uzanıyor; Holi Festivali’nin coşkusunu da Andrea Bocelli konserinin muhteşem atmosferini de deneyimleme fırsatı sunuyor. Üstelik de FEST güvencesiyle…
FEST Travel
06 Aralık 2016-FEST Travel
Kuzey Işıkları Altında İZLANDA

Aktif volkanları, buzulları, fiyortları, gayzerleriyle yeryüzünün en bakir coğrafyalarından İzlanda, gezginlerin son dönemde en çok rağbet gösterdiği rotalardan biri. FEST Travel’ın 2-8 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceği “Kuzey Işıkları Altında İzlanda” gezisi, bu benzersiz atmosferdeki yolculuğunuzu muhteşem bir doğa olayıyla taçlandırmayı amaçlıyor.
FEST Travel
23 Kasım 2016-FEST Travel
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D.20 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.