FEST BÜLTEN


Turizmde Çocuk İstismarını Önlemek İçin Öncü Bir Adım: FEST Travel, The Code’a Üye Oldu

Çalışmalarını Sorumlu Turizm ilkelerine bağlılıkla sürdüren FEST Travel, çocukların cinsel amaçlı turizmden korunması için kurulan uluslararası sosyal sorumluluk platformu The Code’a Türkiye’den katılan ilk seyahat acentesi oldu.

13 Ekim 2017-
En Güzel Zamanında En İyi Rotalarla Hindistan

20 yılı aşkın süredir Hindistan’ın her bölgesinde kendine özgü rotalar yaratan FEST, sayısız gezgini bu benzersiz kültürle tanıştırdı. Önümüzdeki dönem için de odağında festivaller, gurme lezzetler, yerli kabileler ya da UNESCO Dünya Mirasları gibi çok çeşitli temalar olan gezilerimiz satışta! İşte Hindistan’ı en güzel zamanında deneyimlemek için öneriler…

08 Ekim 2017-
Yeni Yılı Karşılamak İçin En Keyifli 5 Rota

Güneydoğu Asya’nın eşsiz doğası, dünyanın en iyi orkestralarından birinin gala konseri, Ortadoğu’nun leziz mutfağı, Kuzey Işıkları’nın büyüleyici manzarası... Bu yeni yılı nasıl karşılamak, tatilinizde neleri deneyimlemek istediğinize karar verdiniz mi? İşte karar vermenize yardımcı olacak en güzel FEST rotalarından beşi…

28 Eylül 2017-
FEST’in artık Ankara’da da bir adresi var

Sektörlerindeki 30 yılı aşkın tecrübelerini birleştiren FEST Travel ve Alabanda Turizm, Ankaralı gezginler için Türkiye’nin ve dünyanın keşfedilmeye değer her köşesini bir adım daha yakınlaştırıyor.

22 Eylül 2017-
Dört mevsim güzel İtalya!

Her bölgesinde ayrı bir güzellik gizli İtalya’ya gezilerimiz sonbaharda da hız kesmeden devam ediyor. Bu mevsimde güneyden kuzeye uzanan gezilerimizi Rönesans’ın doğduğu Toskana’dan başlatıyor, “ebedi şehir” Roma’da devam ediyor ve dünyanın mozaik başkenti Ravenna’da sonlandırıyoruz.

13 Eylül 2017-
"Ölümsüz Lider”in Doğum Gününde KUZEY KORE / 5 - 17 Nisan 2018

Alışılmışın dışında rotalar arayanların tercihleri arasında son dönemde üst sıralara yükselen Kuzey Kore, 10 yıldır FEST’in gözde programlarından biri. “Ölümsüz Lider” Kim il-Sung’un doğum gününün coşkuyla kutlandığı Nisan ayındaki gezimiz, kendi kültünü yaratan bu liderin şekillendirdiği Kore Yarımadası’nın “kapalı kutusu”nun bilinmeyenlerine bir yolculuk…

10 Ağustos 2017-
İlk Türk gezgin grubu Kuzey Kutbu’na bayrak dikti!

Gezginlerin hayalini uzun süredir süsleyen bir keşif FEST Travel ile nihayet gerçeğe dönüştü. Faruk Pekin liderliğindeki ilk Türk gezgin grubu Kuzey Kutbu’nda 90 Derece’ye bayrak dikti.

21 Haziran 2017-
FEST Gezginleri Kuzey Kutbu’na doğru yola çıktı!

Türkiye’den ilk kez bir gezgin grubu, Kuzey Kutbu için yola çıktı! KUZEY KUTBU 90 DERECE gezisi, yüzyıllardır kutup kâşiflerinin sonsuz beyazlığı aşmak için verdiği mücadeleyi ve boylamların birleşerek tek bir noktaya dönüşmesinin heyecanını bir kez daha yaşatacak.

16 Haziran 2017-
UNESCO Dünya Mirası Ani’yi görmenizin vakti geldi!

Ani, 7. ila 13. yüzyıllar arasında bu bölgede ortaya çıkan mimari yeniliklerin kapsamlı bir panoramasını sunmasıyla, 2016 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne dahil edildi. FEST Travel yaz mevsimine özel iki programıyla gezginleri bu benzersiz ören yeriyle tanıştıracak.

31 Mayıs 2017-
FEST Özel Treniyle Hindistan

FEST Travel olarak yıllardır farklı destinasyonlarda en güzel tren rotalarını gerçekleştiriyoruz. En az 5000 yıllık kesintisiz bir uygarlığa ev sahipliği yapan büyüleyici Hindistan’da da dünyanın en lüks trenlerinden biriyle 10 günlük çok özel bir program sunuyoruz: FEST ÖZEL TRENİYLE HİNDİSTAN.

24 Mayıs 2017-
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D.20 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.