EDİRNE GEZİSİ

EDİRNE HIDRELLEZ VE KAKAVA ŞENLİKLERİGEZİ DETAYI

UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan, Mimar Sinan’ın “ustalık eserim” dediği Selimiye Camisi / Baharın gelişinin kutlandığı Kakava Şenlikleri / Türkiye’nin Avrupa’ya açılan kapısı ve 3 imparatorluğun izlerini taşıyan eşsiz tarih mirası  / Osmanlı payitahtı Edirne ve hanlar, hamamlar, camiler, medreseler, çarşılar, köprüler / II. Bayezid Külliyesi ve hastaların su ve müzik sesiyle deva bulduğu şifahane / Yedi düvele nam salan pehlivanların meydanı Sarayiçi / Renkli eğlenceler ve Edirne’ye özel lezzetler…

FİYATA DAHİL OLANLAR

 • Edirne’de Otel’de bir gece oda-kahvaltı konaklama,
 • Yerel lokantada 2 öğle yemeği ve 1 akşam yemeği,
 • Özel araç ile ulaşım,
 • Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri,
 • FEST Travel uzman rehberlik hizmeti,
 • Tüm bahşişler (gezi rehberi ve gezi şoförüne bahşiş toplanmıyor),
 • İptal ve sağlık teminatlı Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası,
 • FEST Travel özel “Edirne Hıdrellez ve Kakava Şenlikleri” gezi kitabı,
 • KDV.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Fiyata dahil olan yemekler sırasında alınacak içecekler,
 • Kişisel harcamalar.

KONAKLAMA BİLGİLERİ

 • İki kişilik odada kalmak isteyip “iki kişilik odada kişi başı” ücreti üzerinden rezervasyonu yapılan misafirlerimizin yanına geziye 30 gün kala bir oda arkadaşı bulunamadığı takdirde bu misafirlerimizin “tek kişilik oda” ücretinin farkını ödemek ya da geziyi iptal etmek zorunda kalacaklarını bildiririz. Ücret ayrıntıları için lütfen “Ödeme Seçenekleri” tablomuzu inceleyiniz.
 • Her otelde üç kişilik (triple) oda konaklaması söz konusu değildir. Bu seçeneği sunan otellerdeyse genelde standart iki kişilik (double/twin) odalar, bir yatak eklenerek üç kişilik odaya dönüştürülmektedir. Üç kişilik odada konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp açılır-kapanır portatif yatak ya da çekyat şeklinde olabilmektedir. Bu konaklama tipini tercih eden misafirlerimizin satış bölümümüzle görüşmelerini rica ederiz.Tüm katılımcılarla birlikte çok uyumlu bir gezi gerçekleştirdik. Otellerimiz de çok rahattı.
Seyahat bilinci olan kişilerle geziye katıdığım için ve FEST Travel'ın kalite anlayışından ve hizmetinden dolayı tekrar seyahat etmek isterim.
Genel olarak keyifl, ve zengin bir progradı. Bizleri memnun etme gayreti görülüyor FEST Travel'ın. 
Gezi tatmin ediciydi. Sorun, sıkıntı yaşamadık. Sürekli FEST Travel ile seyahat ediyorum çünkü gezip, görmek, öğrenmek dışında hiçbir şeyle ilgilenmeye gerek kalmıyor, sorunsuz seyahat ediyoruz. 
Edirne'nin görülmesi gereken her yerini gördük. Otel harikaydı. Ancak bir FEST Travel kalsiği olarak oteli sadece gece görebildik elbette :) Keyifli ve problemsiz bir gezi oldu. Bu sebeplerle de sizinle seyahat ediyorum.

Gezi Ücreti

1.625

Tek kişilik oda farkı

155

SATIŞI SÜRÜYOR

Tarih
05 - 06 Mayıs 2020
(1 gece 2 gün)İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.