PERU BOLİVYA GEZİSİ

OECONOMICA: PERU - BOLİVYAGEZİ DETAYI

Cuzco ve Lima tarihi şehir merkezleri, hâlâ çözülememiş gizemiyle Machu Picchu, efsanevi İnka İmparatorluğu, Nazca Çizgileri ve İnka öncesi dönemlere ait kalıntılarıyla Tiwanaku, dünyanın en yüksek başkenti La Paz, Dünyanın en büyük tuz düzlükleri: Salar de Uyuni…

FİYATA DAHİL OLANLAR

 • Tüm transferler,
 • 3 ve 4 yıldızlı otellerde 11 gece konaklama,
 • 6 öğle yemeği (bir tanesi kumanya şeklinde),
 • 7 akşam yemeği,
 • Profesyonel rehberlik hizmeti ve yerel rehberlik hizmeti,
 • Tüm müze ve ören yeri girişleri,
 • Tüm bahşişler (gezi liderine ve gezi şoförüne bahşiş toplanmıyor),
 • Özel “Peru - Bolivya” gezi kitabı,
 • Zorunlu Paket Tur Sigortası,
 • Karbon Ayak İzi (KAİ) Ormanı Projesi’ne sizin için yapılacak bağış,
 • KDV.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • İstanbul-Lima-İstanbul dış hat uçak bileti,
 • Kişisel harcamalar,
 • Fazla bagaj ücreti,
 • Yurtdışı çıkış harcı,
 • Seyahatin İptali Teminatını da içeren yurtdışı seyahat sağlık sigortası,
 • Programda belirtilmeyen yemekler, yemekler sırasında alınacak içecekler ve ekstralar,
 • Havalimanından eve dönüş transferi.

KONAKLAMA BİLGİLERİ

LİMA

16 Ekim

Innside Miraflores by Melia veya benzeri

KUTSAL VADİ

17 ve 18  Ekim

La Casona de Yucay veya benzeri

CUSCO

19 ve 20 Ekim

Xima Cusco veya benzeri

UYUNİ

21 Ekim

Palacio de Sal veya benzeri

LA PAZ

22 Ekim

Ritz Apart Hotel veya benzeri

HUIATAJATA

23 Ekim

Inca Utama veya benzeri

PUNO

24 Ekim

Jose Antonio Puno veya benzeri

PARACAS

25 ve 26 Ekim

La Hacienda Bahia Paracas veya benzeriÇok zevk aldım. Yemeklerden ve gezilen yerlerden bir bütün olarak haz duydum. Teşekkür ederim. Rehberimizin de ilgisi harikaydı. Müthiş bir deneyimdi benim için. Çok eğlendim. Harika yerler gördüm.
Machu Picchu, Nazca Çizgileri ve tren gezisi çok güzeldi. Az zamanda çok yer görmek çok güzeldi. Rehberimiz gidilen yerle ilgili bize tüm tarih ve güncel yaşam konuları konusunda bilgilendirdi. FEST profesyonel bir şirket ve güvenilir. 
Seçilen yerler ve doğa ve arkeoloji açısından gayet tatmin ediciydi. Oteller başarılı. Transferlerde hız ve kontrol çok başarılı. Kültür ağırlıklı gezi anlayışı da çok güzel. 
Machu Picchu çok etkileyiciydi ayrıca Titikaka Gölü üzerindeki sazdan yerleşim yeri, tren yolculuğu aklımda kalanlar... Peru'yu görmeyi çok istiyordum. Hiçbir bölgesini bu kadar kısa sürede gezmek mümkün değildi, bu açıdan zamanı iyi değerlendirdiğimizi düşünüyorum. DAha öcne de İran ve Hindistan' gitmiştim FEST'le, çok da memnun kalmıştım. 
Machu Picchu ve Cusco çok güzeldi. Rehberimiz de çok iyiydi. Güzel ve tatmin edici bir gezi oldu. 
İnka şehir gezisi, Nazca çizgileri, gezdiğimiz her bölgede rehberimizin tarihsel ve güncel durumlar hakkında bilgi vermesi çok güzeldi. Bölge durumu düşünüldüğünde yemekler sağlıklı ve güzeldi. Rehberimizin yemek önerileri de çok başarılıydı. Rehberimizin çözüm odaklı yaklaşımları da bizi çok rahatlattı. 
Çok ilgilendiğim bir bölge ve konu değildi. Bu geziyle bu bölgeye bakışım değişti. Önüme yepyeni kapılar açıldı. Mevsimsel dönem nedeniyle de göremediğimiz hiçbir yer kalmadı. Güzergah ve etklnlik planlaması çok güzeldi. Rehberimiz inanılmazdı. Sizinle ilk kez gezi yaptım. Katılanların yaş / bedensel performansını bile düşündüğünüzü hissettim. En zor problemleri çözüyorsunuz. Hakimiyet muhteşem. 
Otobüslerin bizim gittiğimiz lokasyonda bizi takip etmesi, geç kalmaması çok güzeldi. Rehberimizin grupla iletişimi ve lokasyon bilgisi çok başarılıydı. Kültür seviyesi yüksek bir turdu. 
Machu Picchu, Nazca Çizgileri ve sazlıktan evleri görmek çok güzeldi. Daha uygun fiyatla birçok noktayı gezebiliyorum OECONOMICA gezileriyle. 
Oldukça keyifli ve bilgilendirici bir geziydi. Baştan sonra oldukça memnun kaldım. Bu kadar kısa sürede pek çok yeri görmek ancak böyle bir gezi ve organziasyonla mümkün olabilirdi. Planlama ve organizasyon sebebiyle tavsiye ederim. 
FEST acenta olarak organiz ve sunulan programı başarılı bir şekilde yerine getirdi. Her şey kusursuzdu. Program eksiksiz yerine getirildi. Yerel acente de çok iyiydi. Tüm araçlar, personel seçkin, yetenekli ve deneyimli. Zaman olarak dakik. Müşterinin memnuniyeti için her şey düşünülmüş. Geziye katılanların da sorunsuz ve kolektif davranışları, sorumluluk sahibi olmaları çok güzeldi. 
Seçilen yerler doğa ve arkeoloji açısından gayet tatmin ediciydi. Oteller başarılı. Transferde hız ve konfor, kültür ağırlıklı gezi anlayışı çok iyi. 
Machu Picchu ve Nazca çizgileri ve tren gezisi çok güzeldi. Az zamanda çok yer görmek güzeldi. Rehberimiz gidilen yerle ilgili bizi tüm tarih ve güncel yaşam koşulları konusunda bilgilendirdi. Profesyonel bir şirket ve güvenilir. 
Böyle bir gezi düzenlediğiniz için teşekkür ederim. Dünyanın farklı bir coğrafyasına seyahat etmek, kültürlerini öğrenmek, yaşayışları hakkında bilgi edinmek benim önem verdiğim bir konu ve seyahatlerimi buna göre seçiyorum.
Uzak bir coğrafya, etkin bir program. İlk terih ettiğimiz acentasınız. 
Güzel bir geziydi. Her şey çok iyiydi. İletişim ve dostluk güzeldi. Rehberimiz de her durumda çok iyiydi. Unutamayacağım, dolu dolu bir gezi oldu. 
Gezi fevkalade güzeldi. İlk katılışım bu, rehberimiz beni çok memnun etti. 
Biraz yorucu ama çok güzle bir geziydi. Gezdiğimiz tüm yerler çok etkileyiciydi. Ben ilk defa Latin Amerika'ya gittim. Çok etkilendim. Machu Pichu ve tren gezisi çok güzeldi.
Gezi tüm olarak olumluydu. Pogram doluydu. Bolivya'nın görülmesi çok güzeldi. 
İlk kez sizinle seyahat ettik. Çok memnun kaldık. 

Gezi Ücreti

4.995
( 28.670 )

Tek kişilik oda farkı

950
( 5.453 )

SATIŞI SÜRÜYOR

Tarih
16 - 29 Ekim 2019
(13 gece 14 gün)İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ

OECONOMICA: ENDÜLÜS

1.875

( 11.892 )

FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.