Fest Travel Mısır gezisi Teşekkür


Sizin organizasyonunuz ile kapalı bir grupla gerçekleştirmiş olduğumuz Mısır seyahatimizi bildiğiniz gibi tamamladık. Turumuz gerek güzergahları gerekse içeriği ile oldukça güzel hazırlanmıştı. Her turda olabileceği gibi başında ve tur süresince ufak tefek aksaklıklar yaşanmış olsada, tur süresince bir seyahaten beklememiz gerektiği şekilde son derece sıkıntısız ve keyifli zaman geçirmiş olmamız nedeni ile emeği geçen herkese şahsım adına teşekkür etmek istedim. 

En büyük teşekkürü ise tur rehberimiz Sayın Turgay Tuna için iletmek istiyorum. Turgay bey, gerek bilgi birikimi ve bilgisini aktarışındaki başarısı, gerek samimiyeti, gerek güler yüzü ve sabrı ile bu turu bizler için çok keyifli bir gezi haline getiren en temel noktaydı. Yıllardır değişik turizm şirketleri ile değişik ülkelere düzenlenen turlara katılan ve Mısır'a ikinci defa giden biri olarak en iyi rehberlik hizmetini aldığım turlardan birinin bu tur olduğunun altını çizmek istiyorum.

Biz ekip olarak Turgay beyle gereçekleşecek diğer turlara katılmak için şimdiden plan yapmaya ve çevremize tavsiye etmeye başladık bile. Lütfen Turgay beyede tekrar teşekkürlerimizi iletin.

 


K.Şima A.

MISIR: 5000 YILLIK GİZEM
LUKSOR - ASSUAN - NİL VADİSİ - ABU SİMBEL - KAHİRE
“Dünyanın 7 Harikası” arasında sayılan Giza Piramitleri Kadın firavun Hatşepsut’tan Ramses’e, Akheneton’dan Rabia’ya, Karnak Tapınağı, Luksor Tapınağı, Tutankhamon Hazineleri.

Gezi Tarihi


İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.