SİZDEN GELENLER    Siz de Yazın


FEST ÖZEL TRENİYLE HİNDİSTAN
Engin Ailsi olarak bize bu güzellikleri yaşatan başta Faruk Pekin ve Arzu Uysal olmak üzere tüm katılan misafirlere teşekkür eder sağlık mutluluk dolu bir ömür dileriz. Fest Travel'ın gizli kahramanlarına da sonsuz teşekkürler şahane bir organizasyondu.
Kemal E. - 16 Ocak 2019
FEST ÖZEL TRENİYLE HİNDİSTAN
Faruk bey’e ve Arzu Hanım’a bu harika Hindistan gezisi için çok teşekkür ediyoruz.
Mehmet B. - 16 Ocak 2019
FEST ÖZEL TRENİYLE HİNDİSTAN
Hızlan ailesi olarak bu güzel geziyi bize yaşatan başta Faruk Bey olmak üzere Arzu Hanım ve bütün Fest ailesine teşekkür eder, sevgilerimizi sunarız. Güzel gezilerde buluşmak dileğiyle bütün gezginlere iyi yolculuklar dileriz.
Nursel H. - 16 Ocak 2019
FEST ÖZEL TRENİYLE HİNDİSTAN
Sayın Faruk Beyefendi ve Sayın Arzu Hanımefendi;Fest travel ile ilk gezimiz.Torunlarımla düzeyli güzel bir gezi , güzel bir anı oldu bizim için. En büyük kazanımımız ise; işini büyük titizlikle , özenle , kusursuz ödünsüz planlıyan ve uygulayan , büyük bilgi birikimine sahip siz müstesna değerdeki insanları tanımamız, görevlerini yaparlarken zevkle izlememiz oldu.Şunu da belirteyimki; üstün kalitedeki, değerli kadim katılımcılarınızın da gezinin nezaketi ve nezahetinde payı büyük olmuştur. ...
Turgat B. - 16 Ocak 2019
FEST ÖZEL TRENİYLE HİNDİSTAN
Çok mutlu olduğumuz, bizi yine gezi tutkunu yapan sayın Faruk Bey'e, Arzu Hanım'a muhteşem organizasyon için tüm Fest ekibini binlerce teşekkür... Selçuk Bey'e o güzel fotoğraflarıyla renk kattığı için de çok teşekkürler.. Aile sıcaklığıyla gezimizi güzelleştiren tüm katılımcılara da çok teşekkürler..Yeni gezilerle yola devam.
Şafak K. - 15 Ocak 2019
FEST ÖZEL TRENİYLE HİNDİSTAN
Gezinin başından sonuna yaptığınız her türlü organizasyona, gösterdiğiniz ilgiye sonsuz teşekkürler . Hayatımızı kolaylaştırdınız.
Meltem G. - 15 Ocak 2019
FEST ÖZEL TRENİYLE HİNDİSTAN
Faruk Bey ve Arzu Hanım ile kusursuz bir organizasyon ve Fest Travel kalitesi ile sayenizde unutulmaz deneyimler yaşadık. Seyahat esnasında birlikte olduğumuz degerli katilimcilara sevgi, saygi ve selamlarımızla.
Işıl B. - 15 Ocak 2019
FEST ÖZEL TRENİYLE HİNDİSTAN
Seyahatimizde başta Faruk Bey ve sevgili Arzu Hanım'a bizlere tecrübeleri bilgi ve deneyimleriyle unutulmaz bir seyahat yaşattıkları için çok teşekkür ediyoruz.
Şule T. - 15 Ocak 2019
FEST ÖZEL TRENİYLE HİNDİSTAN
Muhteşem bir Hindistan deneyimi yaşattığınız için , Faruk Bey ve Arzu Hanım'a içten teşekkürlerimizle. FEST ekibi size de ilginiz ve uğraşınız icin ayrıca teşekkürlerimizle. Bir daha ki rotalarda buluşmak üzere.
Selmin A. - 15 Ocak 2019
FEST ÖZEL TRENİYLE HİNDİSTAN
Sevgili Fest travel Ailesine, bizlere yaşatmış oldukları doyumsuz tren seyahatindeki tüm emekleriniz ve öğretileriniz için başta Faruk beye , sevgili Arzu hanıma ve ayrıca yoğun emekleri için Serkan beye de teşekkür eder başka seyahatlerde tekrar buluşmayı ümit ederiz. 
Cengiz T. - 15 Ocak 2019
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.