SİZDEN GELENLER    Siz de Yazın


ÇAYKOVSKİ’NİN İZİNDE MOSKOVA ve BOLŞOY
Çaykovski’nin şehirdışı Klin’deki evi ve kültür etkinlikleri öne çıktıysa da bütünüyle güzel harılanmış bir program. Nazım’ın kabrinin ziyareti de son anda eklenerek gezimiz daha da güzelleştirilmiştir. Zamanlama çok iyi etkinlikler de güzel seçilmiştir. Hiçbir gezimden hayal kırıklığı ile dönmedim şu ana kadar o nedenle her zaman tavsiye ederim.
A.ÖKTEM - 22 Ekim 2018
GÖBEKLİTEPE’DEN NEMRUT’A TARİH YOLCULUĞU
Güzergahların planı, ilgi, zamanlama, konaklama, ve restoran seçimleri çok iyi. Neredeyse hiç ekstra harcama yok. Rehberimiz nazik ve çok sabırlıydı.
S.İLBAYLI - 22 Ekim 2018
GÖBEKLİTEPE’DEN NEMRUT’A TARİH YOLCULUĞU
Profesyonellik, ciddiyet, ve samimiyet açısından çok üst sıralarda bir acente. Gezgin olarak bana kendimi özel hissettiriyor. İnsan odaklı ve hizmet kalitesi yüksek.Teşekkür ederim.
Ö.ABACI - 22 Ekim 2018
İSHAKPAŞA-VAN-TATVAN-AHLAT
Zamanlama, güzergah ve etkinlikler her şeyi ile mükemmel bir gezi. Havanın da yağışsız olması beni ziyadesiyle memnun etti. Van son zamanlarda çok gezgin çeken ve gerek doğası, gerek kültürü, gerekse de tarihi ile gerçekten görülmeye değer. Hele ki yetkin bir rehber de yanınızda ise çok değen bir yöre. Buralarda 30 yıl sonra tekrar olmak yörenin keyfine, yiyeceklerin tadına varmak, kilise, kale, tarihi mekanların ziyareti beni çok mutlu kıldı.
R.BARUTÇUOĞLU - 19 Ekim 2018
İSHAKPAŞA-VAN-TATVAN-AHLAT
Van Gölü çevresi müthiş bir tarihi doku, heyecan verici. Bilhassa Nemrut krater gölleri ve sıcak buhar bacaları etkileyici bir oluşum. Ayrıca volkanik bir coğrafya olması görülmeye değer. Katılımcı sayısının yoğun olmaması, daha güvenilir ve saygın bir tutuma önem verilmesi, katılımcıların belirli bir kültürel düzeyde olmasını seviyorum. Zamanlama gayet güzel tabi rehber seçimi de bu rotayı farklı ve heyecanlı kılmıştır. Kendisine teşekkürlerimizi iletiyorum.
Y.KAYA - 19 Ekim 2018
CINQUE TERRE
Manzaralar, tekne yolculuğu, Portofino’da yenilen öğlen yemeği çok hoştu. Rehberimiz çok iyi, bilgili, esprili, tüm grupla iletişimi ve ilgisi güzel olan birisiydi. Grubumuz da uyumluydu. Hizmetin diğerlerine göre kalitesi, rehberlerin nitelikleri ve katılımcıların da düzeyi noktasında FEST ile her zaman seyahat ederim.
Z.G. ZENGİN - 15 Ekim 2018
ÖZBEKİSTAN
Buhara ve Hiva kentleri çok etkileyici, güzergah çok iyi programlanmıştı. Özbekistan’ın geçmişi bugünü, kültürel zenginlikleri, sosyo-kültürel yapısı hakkında çok kapsamlı bilgi verildi. Her zaman FEST’i tavsiye ediyorum. Yaklaşık 20 yıldır FEST Travel ile dünyayı geziyoruz. Tüm bizim gibi kültür gezisine ilgi duyan dostlarımıza da tavsiye diyoruz.
A.ÖZGÜL - 15 Ekim 2018
YANGTZE NEHRİNDE YOLCULUK
Fenghuang, Wuzhen, Mogao, hepsi etkileyici ve güzel. Verilen seminer ve bilgilendirme konuşmaları gezilen yerler kadar önemli ve üst düzeyde. Oldukça etüt edilerek emekle hazırlandığı kanaatindeyim. Bu kadar kapsamlı bir gezinin ulaşım-konaklama olarak koordinesi olabildiğince başarılıydı.
S.L. ALPAR & T.ALPAR - 06 Ekim 2018
YANGTZE NEHRİNDE YOLCULUK
Güzergah çok iyi, derin Çin. Dunhuang’daki bale, batı gölü izlenimleri gösterisi şahane. Köyler çok enteresan. Bingling mağarası ve büyük Buda çok iyi. Bu güzergah böyle kalmalı Yangtze Nehri zaten inanılmaz. Sürekli FEST Travel ile seyahat ediyorum. 2-3 yıldır FEST sayesinde hayatım renk kazandı. Herkese tavsiye ediyorum zaten rakibi olmayan bir firma.
N.KORAL - 06 Ekim 2018
YANGTZE NEHRİNDE YOLCULUK
Yangtze Nehrinde olağanüstü görsel anları kaydetmek, yaşamak heyecan vericiydi. Çin’in gelişimini görmek, Dunhuang’da Budist sanatının en iyi örneklerini görmek, kumullarda gezmek, Daxia, Wuzhen olsun geneliyle bu gezi inanılmaz bir birikim benim için. Çin’in gizli kalmış, çoğu gezginin daha keşfetmemiş olduğu bu rotada ilerleyerek, renkli heyecanlı gösterileri izleyebilmek bir ayrıcalık. Bu işi en iyi FEST yapıyor.
S.SEFER - 06 Ekim 2018
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D.20 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.