SİZDEN GELENLER    Siz de Yazın


AYASOFYA'DA BİR GECE
Malumunuz dün akşam Ayasofya gezimizi tamamladık ve çok keyif aldık. Bir İstanbullu olarak ne kadar eksik bilgilere sahip olduğumuzu bir kez daha hatırladık. Özellikle Yıldırım Büktel beyefendi ile ilk kez tanıştık, engin tecrübesi ve keyifli anlatımı bizi kendisine hayran bıraktı. Şahsım ve eşim adına kendilerine ve emeği geçen tüm FEST ekibine tekrar teşekkür etmek isteriz.
ARİF Y. - 20 Mart 2019
OECONOMICA VİETNAM-LAOS-KAMBOÇYA
Başta ödedikten sonra gezi sırasında hiç para harcamadan yemek, içmek ve gezmek çok güzel. Tapınak müze girişlerinde tiplerde hiç daralmıyoruz. Halong Bay’de teknede geceleme yapmam çok çok  keyifli oldu. Vietnam ve Çin yılbaşısı Tet’ e denk geldiğimiz için biraz trafik vardı ancak yoğun ve yorucu bir program olsa da molalar ve dinlenme araları ile bu çok hissettirilmedi. Acentenizi çok güvenilir ve rahat buluyorum.
AYŞE SİBEL A. - 13 Şubat 2019
HİNDİSTAN-KATMANDU
Kacuraho ve Varanasi çok etkileyiciydi. Katmandu vadisi içerisinde bu kadar tapınak olduğunu bilmiyordum. Depreme rağmen insanların yüzündeki umut dolu gülümsemesi ile hissettiğim duyguyu tarif edemem.Arzu Hanım ve yerel rehberimiz arasındaki uyum çok başarılıydı. İlkelerinizden ödün vermeden çalışan belki de tek firmasınız.
ŞEMSA O. - 11 Şubat 2019
OECONOMICA HİNDİSTAN ALTIN ÜÇGEN
Rehberimiz Yiğit Bey, ikinci yerel rehberi aratmayacak kadar tecrübeli, bilgili ve görevine hakim birisi kendisine teşekkür ediyorum.Restoranlar umduğumun üzerindeydi. Sakin bir gruptuk, rehberimizin koordinasyonu, planlananların aksamadan uygulanmasını beğendim.
NURHAYAT A. - 04 Şubat 2019
SALZBURG KIŞ MÜZİK FESTİVALİ MOZARTWOCHE
En güzel restoranlarda en güzel yemekleri tattık. Kaldığımız otel bu gezinin amacına uygun tam bir şehir oteli idi. Gezi süresince adeta bir rüya yaşadık. Dünyaca ünlü müzisyenleri izleme şansım oldu. Thamos, Viyana Filarmoni, Giardino Armonico ve diğerleri olağanüstüydü. Sevgili rehberimiz İlknur Hanım da kişiliği ile en az bu konserler kadar değerli. Anlatılmaz yaşanır diyebileceğim bir gezi. Fırsat buldukça tekrar gelmek isteyeceğim bir sanatsal faaliyet Mozartwoche. FEST ile kendimi evimde hissediyorum, çok ...
AYŞE NUR I. - 04 Şubat 2019
LAPLAND KUZEY FİNLANDİYA
Rehberimiz Yıldırım Bey’in ilgi ve alakası, gerek Finlandiya, Lapland ile ilgili bilgisi, motivasyonu, gerekse seyahat sırasında tüm Dünya ile ilgili güzel bilgiler paylaşması çok hoş. FEST ile gezince düşünmeniz gereken bir şey kalmıyor detaylı düşünülmüş oluyor zaten sizin yerinize. Yıldırım Bey’in de katkısı ile memnuniyet çok büyük oluyor haliyle.
BAŞAK H. - 03 Şubat 2019
OMO VADİSİ ve TİMKAT FESTİVALİ
Vize işlemlerimiz ile yakından ilgilenildi, yerel rehberimiz ve FEST rehberimiz çok pratik, saygılı, çözüm odaklı ve bölgeye hakimdiler. 3 şoförümüz de kurallara uyan efendi araç süren emniyetli davranan kişilerdi. Timkat festivali, kabileler ve Lalibela kaya kiliseleri çok etkileyiciydi. Güvenli bir acentesiniz kötü sürpriz olmuyor.
GÜLNUR G. - 01 Şubat 2019
FEST ÖZEL TRENİ İLE KUMBH MELA
Tren her müşterinin memnuniyeti üzerine güleryüzle hizmet anlayışına göre hazırlanmıştı. Ulaşım araçları benim hareket kabiliyetime göre ve şehirlerin trafik keşmekeşine rağmen çok başarılıydılar. Kısacası her şey memnun etmek üzerine tasarlanmıştı. Bu bizim 2.tren gezimiz FEST hiçbir zaman ince eleyip sık dokumadan her şeyi en ince detayına kadar düşünmeden gezi yapmadı.
AYLA S. - 01 Şubat 2019
FEST ÖZEL TRENİ İLE KUMBH MELA
Gezinin planlaması ve uygulanması, tur liderlerinin her anı değerlendirerek en üst düzeyde yararlanmamızı sağlaması çok etkileyici. Gördüğümüz yerlerin hepsinden çok etkilendim. Seçim yapmam gerekten zor. Beklentimi aşarak karşılıyorsunuz diyebilirim.
NEŞE S. - 31 Ocak 2019
FEST ÖZEL TRENİ İLE KUMBH MELA
Bireysel ilgi ve takip seçilen yerlerin sadece bilgisinin değil ruhunun, anlamının da aktarılması harikaydı. Çok profesyonel aktarımlar ile fark yaratıyorsunuz.
LEMAN Ç. - 30 Ocak 2019
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.