SİZDEN GELENLER    Siz de Yazın


BARBAROS OYUK FESTİVALİ ve FOÇA’DAN URLA’YA BİR EGE MASALI
Özellikle Ayerya Rüzgarlı Vadi Çiftliği, Hiç Restaurant, Barbaros köyündeki tezgahlar ve ressam Gülfem Kessler’in angajmanı çok etkileyiciydi. Samimiyet, ciddiyet, hassasiyet ve diğer gezginlerin kültürel ilgileri ve bunun neticesinde gezilerinizde oluşan harmoniyi seviyorum.
Cem. E. - 24 Eylül 2018
BORDEAUX, PERIGORD VE DORDOGNE
Lascaux Mağarası gezisi, reprodüksiyonları ve trüf mantarının nasıl yetiştirildiğini görmek etkileyiciydi.
Berrak E. - 22 Eylül 2018
BULUTLARIN ÜZERİNDE MAÇAHEL VE YAYLALARI
Maçahel’deki doğa, yeşil, her yerden sular akıyor olması ve bunun verdiği dinginlik herhalde ilk defa bir tatilin ilk gününde evden, işten ve dünyadan kopmamı sağladı. Rehberimizin bilgisinden grubumuzun kalitesi ve dinamizminden çok etkilendim.
Berrin O. - 21 Eylül 2018
ÇİN UYANINCA
Epeydir bu denli her şeyin bir arada bulunduğunu görmemiştim. Aristokrasi tarihi içinde yer alan isimsiz insanların tarihi, yetenekleri ve düşünme tarzlarının farkına varmama neden olan anlatımı ile rehberimize çok teşekkür ediyorum bende düşünecek çok şey bıraktı.
Leman Ç. - 08 Eylül 2018
DİVRİĞİ KEMALİYE SİVAS
Kemaliye çok etkileyici bir yer görmekten büyük zevk aldım. Fırat Nehri’ni şarkılara konu olacak şekilde etkileyici buldum. Uzun zamandır FEST Travel ile seyahat etmekte ve tavsiye etmekteyim. Daha küçük gruplar ile seyahat edildiği için iletişim daha kaliteli oluyor. Ekstraların da gezi ücretine dahil edilmesi güzel bir uygulama.
Fatma F. U. - 07 Eylül 2018
ÇİN UYANINCA
Orman ve botanik bahçelerdeki ziyaretler ile St.Regis oteldeki sahilde akşamüstü günbatımını unutmayacağım. Zamanlama çok iyi oturtulmuştu.
Elif Y. - 07 Eylül 2018
EGZOTİK ENDONEZYA
Gezimizin her günü hem çok etkileyici hem de çok bilgilendiriciydi. Jogjakarta’da Borabudur tapınağı, Sulawesi adasında Toraja evleri ve cenaze törenii Bali’de Besakih tapınağında dolunay için yapılan tören ve Tanah Lot tağınağında güneş batımı çok etkileyiciydi. Bugüne kadar gittiğim tüm gezilerinizden memnun kaldım. Çok güvenilir bir kurumsunuz ve rehberleriniz çok iyi. Güzergahları da ayrıntılı planlamanız ve bizleri bu konuda iyi bilgilendirmenizi takdir ...
Nilgün E. - 06 Eylül 2018
DOĞU'NUN MASALLARI: İSHAKPAŞA - VAN - TATVAN - AHLAT
Van ve civarının kültürel-tarihi geçmişinin bu kadar zengin olduğunu bilmiyordum. Selçuklu mezarlığı ve kümbetleri beni çok etkiledi. Urartu medeniyetinin anlaşılmasını sağlayan Mehmet Kuşman‘dan rehberlik aldık, gezimizin en unutulmaz anektodu ve tarihsel anıydı. Iğdır’dan İshak Paşa’dan Ayanis kalesine uzanan bu tarihsel alanın bölge insanlık tarihi açısından önemi üzerine Ahlat müzesindeki gördüklerim inanılmazdı. Doğru seyahat zamanlaması ve profesyonel zaman yönetimi konusunda FEST ...
Basri K. - 06 Eylül 2018
KAFKASYA MASALI: GÜRCİSTAN - ERMENİSTAN
Türkiye komşusu ülkeleri tanımak tarihi yerleri görmek ve tabiatın güzelliği beni çok etkiledi. Katılan gezginlerin kültürel düzeyi ve diğer ülkeleri tanıma merakı da keşfetmeyi daha keyifli kılıyor.
Zeren E. - 03 Eylül 2018
HİTİT GÜNEŞİ HATTUŞAŞ: ÇORUM - AMASYA - MERZİFON - ANKARA
Anadolu uygarlıkları, insanlarımız, Bedesten restoran, rehberimizin tebessümü ve işine tutkusunu beğendim. Geziye gelen diğer katılımcılar ile uyum ve klasik turistik yerlerin dışına çıkabilmek güzeldi, dileğim FEST Travel ile birlikte Anadolu’nun bilinmeyen birçok değerini keşfedebilmek.
İnci K. - 02 Eylül 2018
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D.20 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.