SİZDEN GELENLER    Siz de Yazın


HAKASYA-TUVA-YAKUTİSTAN
Bu topraklara ayak basmak bir ayrıcalık, Yakutsk’ta halkla iç içe olmak, şehrin kurtuluş törenine denk gelmek, Yenisey nehrine nazır otelde konaklamak çok hoştu. Zamanlama gayet iyiydi, olumsuz hava koşulu ile karşılaşmadık, görülebilecek her yer gezildi. FEST’i her zaman tercih ederim yaptığınız kültür turları dolu dolu geçiyor, tarihi ile yemekleri müziği olsun bize gidilen coğrafyanın bir parçası olma imkanı veriyor.
BİLGE Ö. - 20 Eylül 2019
KUZEY KORE
Kuzey Kore yerel rehberimiz çok başarılıydı, burada geçirilen her an çok etkileyici ama en çok etkilendiğim şey devasa spor salonundaki mass jimnastik gösterisiydi.
ILGAZ H. - 14 Eylül 2019
VERONA
Her şey mükemmeldi. Başta opera, gezilerimiz ve yemekler. Operanın yanı sıra çok aydınlatıcı yerlere de geziler düzenledik. FEST’in bana kalırsa en önemli özelliği seçtiği gürzergah ve etkinliklerin yanında çok etkin, kültürlü, bilgili ve yönetim becerisi yüksek rehberlere sahip olması. Rehberimiz sayesinde unutulmaz bir deneyim yaşadık. Bilgisi, esprili yaklaşımı ve enerjisi ile bu geziyi unutulmazların arasına aldık. Gelecek gezilerde görüşmek üzere.
HANNA D. - 06 Eylül 2019
GÜNEY ALMANYA
Rottenberg ve Nurnberg çok etkileyici yerler. Augsburg’da köprüde şarap tadımı keyfimiz de çok hoştu. Genel olarak çok güzel bir tur rehberimiz de çok ilgili ve bilgili bir kişiydi. Bir tek  Stuttgart’da Mercedes-Porsche müzelerini de gezmek isterdik ilginç olabilirdi. Hem programımız hem oteller çok iyi ayarlanmıştı.
ZEYNEP T. - 06 Eylül 2019
TEKNEYLE LENA
Lena sütunları, Yakutsk’daki müzeler, uçsuz bucaksız nehirdeki yalnızlık duygusu, Tiksi, permafrost yapılanması ve kutup dairesi gibi son derece etkileyici unsurlara sahip bir geziydi.
ŞENGÜN K. - 06 Eylül 2019
MAÇAHEL VE YAYLALARI
Borçka, Kaaragöl gezisi ve sisli kayın ormanında yürüyüş muhteşemdi. FEST Travel ile yeniden seyahat eder ve tavsiye ederim çünkü organizasyon kalitesi çok yüksek, seçtiği rotalar çok orijinal.
ÖZGE M. - 05 Eylül 2019
KENYA TANZANYA ZANZİBAR GEZİSİ
Doğal ortamında belgesellerde seyrettiğim canlıları izleyebilmek harika bir deneyim. Hiçbir aksaklık çıkmadı diyebilirim. FEST ile yaptığım seyahatlerden her zaman memnun kaldım. Problem çözme ve organizasyon konusunda başarılısınız.
ASIM K. - 01 Eylül 2019
BAKSI MÜZESİ VE GÜMÜŞHANE
Baksı başlı başına etkileyici bir yer ayrıca gece konukevinde kalmamız da çok isabetli oldu. Sadece Baksı’yı görmek değil bu müzeyi Gümüşhane’nin doğası ile birleştirmek de geziyi daha doyurucu bir hale getirmiş tebrik ederim. Hava da çok güzeldi bunalmadan gezdik. Hem program hem rehberlerinize güveniyorum. Katılımcılarınız da gezgin kültürü olan kesimden oluşması ayrı bir tat katıyor.
YASEMİN S. - 01 Eylül 2019
TEKNEYLE LENA
Gezdiğimiz bölge Dünya’da pek az kişinin görebildiği bir bölge olması dolayısıyla ayrıcalıklı ve etkileyiciydi. Dinginliği, iklimi zor bu bölgede yaşayan halkın şartları ve bu şartlar altında sakin kişilikleri ve güler yüzleri oldukça çarpıcı. FEST’i her mecradan takip ediyorum.
GÜLNUR Ş. - 01 Eylül 2019
ŞRİ LANKA
Yerel rehberimiz çok ilgili, seviyeli ve gruba hakim bir rehberdi. Otellerdeki yemekler genel olarak bölge koşulları dikkate alındığında lezzetliydi. En etkileyici kısım tabii ki Perahera festivali oldu. Programa manastır ziyaretlerinin yanı sıra sanat müzesi eklenebilir. Yaşı büyük çevreme sizi tavsiye ederim, her şeyin tur bedeline dahil olması ekstra olmaması güzel.
ELİF D. - 01 Eylül 2019
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.