Türkiye’de Tek Temsilcisi Olduğumuz Markalar


 

FEST Travel, dilediği zamanda, dilediği kişilerle, dilediği rotada seyahat etmek isteyenler için dünyanın en saygın ve deneyimli seyahat kurumlarıyla her geçen gün yeni bir işbirliğine imza atıyor.

 

EXODUS - www.exodus.co.uk

1974 yılında kurulan İngiltere menşeli Exodus firması farklı tarih seçenekleri, yüksek kalitesi ve çok iyi fiyatlarıyla seyahat anlayışına yeni bir boyut getiriyor. Bambaşka kültürlerin mirasını ve doğal güzelliklerini görmek için dünyanın farklı bölgelerinden gezginleri, yerel İngilizce rehberlik hizmetiyle sunulan kesin kalkışlı gezileriyle keşif maceralarına taşıyor.

  

GOLDEN EAGLE & DANUBE EXPRESS - www.goldeneagleluxurytrains.com

Efsanevi Trans-Sibirya tren yolculuğuyla ünlenen Golden Eagle lüks trenleri, uzun mesafeli demiryolu gezilerinin dünyadaki lider firmasıdır. Felsefesi, dünya üzerindeki ulaşılması zor ancak eşsiz deneyimler yaşanan noktalara seyahat etmenin heyecanını konfor, lüks ve güven duygusu ile birlikte misafirlerine yaşatmaktır. Golden Eagle, 2015 yılında Danube Express trenlerinin de operasyonunu devralmıştır.

 

TOP DECK TRIPS - www.topdeck.travel

Top Deck, 18-30 yaş arası genç gezginler için alışılmışın dışında geziler tasarlayan dinamik bir şirket. Tüm dünya coğrafyasında yüzlerce farklı programıyla keşfedilmemiş noktaları ortaya çıkarıyor.

 

ROVOS - www.rovos.com

Dünyanın en lüks treni unvanını elinde tutan Rovos, Afrika’daki rotalarıyla gezginlerine sonsuz savanları ve el değmemiş doğayı baştan sona kat etme fırsatı sunuyor. Minibarlardaki tükendikçe yerine konan içkilerden güzelim Afrika şaraplarına kadar her çeşit sınırsız içki, çay, kahve, pastalı “5 çayları”, elbise yıkama ve ütüleme hizmetleri fiyatlara dahil. Lüks bir 5 yıldızlı otel odası gibi döşenmiş kompartımanlarındaki vagonlarda ev tarzlı tuvalet, duş, klima (soğuk/sıcak), kasa, minibar, 2 sandalye ve çalışma sehpası bulunuyor. Birçok trende pencereler açılmazken, bu trenin pencereleri dibe kadar açılabiliyor. Ayrıca trenin en son vagonunun yarısı açık havalı.

 

SHONGOLOLO EXPRESS - www.shongololo.com

Rovos trenleri tarafından işletilen ve Pretoria’daki istasyonda bulunan trenler 1995 yılından beri Güney Afrika ziyaretçileri için özel seyahat deneyimleri sunuyor. 12 ila 15 gün arasındaki üç yolculuk Güney Afrika, Namibya, Svaziland, Mozambik ve Zimbabve’yi dolaşıyor.

 

SHAKTI EVLERİ - www.shaktihimalaya.com

Hint Himalayaları’nın en güzel ve ücra bölgelerini keşfetme ve huzur dolu bir doğa içerisinde lüks konaklama keyfini sunan Shakti Evleri, günlük İngilizce rehberli programlarıyla bir köyden diğer köye, yerel hayatın tam da içinde trekking için harika rotalar sunuyor. Himalayalar’da eski bir krallık olan Sikkim, “Küçük Tibet” olarak adlandırılan Ladak ve Hindistan’ın daha en az bilinen saklı hazinelerinden Kumaon bölgesi, yenileyici deneyimler öneriyor.

 

DECCAN ODYSSEY - www.deccan-odyssey-india.com

Deccan Odyssey, Hindistan’ın muhteşem manzaraları ve renkli ambiyansı arasındaki lüks tren yolculuklarıyla, gezginlere hayal edebileceklerinden fazlasını sunuyor. Deccan Odyssey’in sunduğu 6 farklı rotada UNESCO Dünya Miraslarını görebilir, tarihi kale ve sarayları keşfedebilir, bu büyülü kültürü daha yakından tanıyabilirsiniz. Tüm kompartımanları klima ve internet bağlantısıyla donatılmış trenlerde yemek vagonları, spa ve konferans salonu gibi gezginlerin her türlü ihtiyacına uygun alanlar bulunuyor.

 

ANAKONDA AMAZON CRUISES - www.anakondaamazoncruises.com

“Güney Amerika’nın En İyi Butik Gemisi” seçilen Amazon Anakonda, çok az insanın keşfedebildiği Ekvator Amazonu’nda, Napo Nehri’nin eşsiz ve el değmemiş ekosistemini “deluxe” bir nehir oteli ambiyansında gezginlere sunuyor. Amazon diyarını sürdürülebilir turizm konsepti içinde tanımanın en iyi yolu…

İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D.20 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.