AMAZON YAĞMUR ORMANLARI VE GALAPAGOS GEZİSİ

TEKNE İLE AMAZON YAĞMUR ORMANLARI VE GALAPAGOSGEZİ DETAYI

Darwin’in izinde bir keşif gezisi: endemik bitki ve hayvan türlerini gözlemleme, benzersiz bir flora ve fauna, lav tünelleri, “Güney Amerika’nın En İyi Butik Teknesi” seçilen Anakonda Amazon ile muhteşem Ekvador Amazonu

FİYATA DAHİL OLANLAR

Bu gezinin detayları planlanma aşamasındadır. 

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

Bu gezinin detayları planlanma aşamasındadır. Çok güzel hayvanlar ve bitkiler gördük. Rehberlerimiz de iyiydi. Hava da gezmeye uygundu. Bilgili, tecrübeli rehber ve güvenirlik nedeniyle tavsiye ederim. 
Dört dörtlük bir geziydi. Yağmur Ormanları çok güzeldi. Tavsiye ediyorum. 
Çok gitmek istediğim bir geziydi. Beklentimin üzerindeydi. Doğa, tarih, sanat hepsine doydum. Rehberimizle de çok güzel bir gezi oldu. 
Gezi güzergahı, etkinlikler çok iyiydi. Hiç sorunsuz, problemsiz, keyifli, planlı, programlı, güleryüzlü gezebiliyoruz. 
Beklentimizi karşıladı. Güzel anılarla ayrıldığımız iyi ki geldik dediğimiz bir gezi oldu. Rehberler ve firmanız güven veriyor. Çözüm üretiyor ve misafirler de birbirine saygılı. Gidilen yerleri kıyaslamak mümkün değil, her yer farklı ve güzel. 
Çok güzel düzenlenmiş gezi; güzergah, otel ve gemiler harika. Her zamanki gibi FEST ayrıntılarda belli. Doğal bitkisi, nehir ve hayvanları ile harika bir gezi. 
Grup seyahati bundan daha iyi şöyle olur: Fiyatı artırıp her şeyin en iyisini seçersin. FEST Travel'ı tavsiye ederim çünkü daha iyisi kesinlikle yok.
Tüm gezi çok iyi planlanmış, katılımcılara keyfini çıkarmak kalıyor.
Her bölümü çok iyi olan bir geziydi. Özellikle otel konaklamaları ve fazlalıkların otele bırakılailmesi imkanı çok yerinde oldu. 
 
Gerek gezi programlarının, grek rehberlerin gerekse de geziye katılanların daima arzulanan kalitenin ötesinde olması sebebiyle FEST'in gezilerini tavsiye ederim.
Gezinin tüm detayları çok iyiyidi ve çok sevdim. Bana göre FEST en iyi şirket bu sebeple kesinlikle tavsiye ederim.
Doğa yürüyüşleri, endemik hayvan ve bitkileri yakından görmek çok güzeldi. Keisnlikle tavsiye ederim. Tüm detayları ile planlanmış bir geziye katılmanın rahatlığını yaşatıyor Fest.
Amazon Ormanları'nda tekne gezisi ve gece yıldıoz seyri çok hoştu. Sorumluluk bilinci, yeni rotalar, katılımcı sayısının sınırlı tutulması, organizasyonda kaliteli hizmet ve ailse ortamının yaratılması sebebiyle Fest ile gezmenizi tavsiye ederim. 
Doğa ağırlıklı bir gezi olası, Amazon ve galapagos gibi iki güçlü coğrafyayı geziyor olmak çok memnun ediciydi. Coğrafya düşünülünce konaklama, gezilen yerler, yemekler ve zamanlamalar çok iyiydi. Bir de Duayen bir rehberle geziyor olmak da ayrıca mutluluk vericiydi. Yaptığım en doyurucu gezilerden biriydi. 
Mükemmeldi. FEST ile gittiğim en güzel seyahatlerden biriydi. 
Soluksuz bir geziydi. 2 hafta gibi uzun bir süre nasıl bu kadar hızlı ve yoğun geçti anlayamadım. 
Zor yerlere güzel, keyifli bir gezi. En önemlisi problemsiz bir gezi. 

Bu gezi
satışa çıktığındaGEZİ PLANLANIYOR

Tarih
16 - 28 Temmuz 2018

İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D.20 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.