MISIR GEZİSİ

MISIR: 5000 YILLIK GİZEMGEZİ DETAYI

Bu geziyi 26 yıldır gerçekleştiriyoruz...

Bu gezinin detayları planlanma aşamasındadır.

FİYATA DAHİL OLANLAR

Bu gezinin detayları planlanma aşamasındadır.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

Bu gezinin detayları planlanma aşamasındadır.Tümü güzeldi. Nil nehrindeki gezi süreci harika idi. Bilgi, ilgi, zamanlama harika. Tüm lokanta ve otellerde yemekler süper. 
Rehberimizin güzel bilgileri sayesinde Mısır'la ilgili birçok şeyi öğrenmiş olduk. Harika bir gezi oldu. 
Rehberlik hizmeti ve güzergah çok iyi. Çok güzel ve keyifli bir gezi oldu. Hiçbir sorun çıkmadı. 
Rehberimiz sayesinde dolu dolu, zengin, doyurucu bir gezi oldu. Mısır'daki rehber de başarılı ve çok ilgiliydi. Hayal kırıklığı yaratacak bir durum yaşanmadı. Program hiç aksamadı. Tavsiye ederim. 
Rehberimiz bize eski Mısır'ı yaşattı. 
11-19 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştirdiğimiz Mısır turu öncelikle çok kıymetli rehberimiz Sayın Turgay Tuna sayesinde harika geçti. Ayrıca Fest 'in Mısırda çalıştığı şirket ve yerel rehberi de mükemmeldi turkçe bilmesi artı bir değerdi. Rahatımızı sağlamak adına ellerinden gelen herşeyi yaptılar. Mısır uzun zamandır çok merak ettiğim bir turdu. Ne kadar çok çöp, pislik ve insan kalabalığı olmasına rağmen o ülkeye sadece tarihini görmeye misafir olarak gittiğim için beni çok rahatsız etmedi Sonuçta Mısır da öyle bir sosyal yaşama sahip biz sadece tarihi yerleri gezdiğimiz için böyleydi belki lux yaşam, modern yeri farklıdır ki öyle olduğunu rehberde belirtti. O medeniyet nasıl yaratılmış hakikaten bir gizem , sır müthiş bir atmosfer ve çok etkileyici. Gemi ile Nil nehrinde ise gündüz gezip gelince yorgunluğumu terasta bir çay ikramıyla almak tüm çok iyi geliyordu tapınaklar , Kahire müzesi muhakkak görülmeli mumyaları canlı görmek etkileyiciydi. Gerisi gidemeyenlere sır olarak kalsın herşeyi anlatırsam tadı kalmayacak .....
Sizin organizasyonunuz ile kapalı bir grupla gerçekleştirmiş olduğumuz Mısır seyahatimizi bildiğiniz gibi tamamladık. Turumuz gerek güzergahları gerekse içeriği ile oldukça güzel hazırlanmıştı. Her turda olabileceği gibi başında ve tur süresince ufak tefek aksaklıklar yaşanmış olsada, tur süresince bir seyahaten beklememiz gerektiği şekilde son derece sıkıntısız ve keyifli zaman geçirmiş olmamız nedeni ile emeği geçen herkese şahsım adına teşekkür etmek istedim. 

En büyük teşekkürü ise tur rehberimiz Sayın Turgay Tuna için iletmek istiyorum. Turgay bey, gerek bilgi birikimi ve bilgisini aktarışındaki başarısı, gerek samimiyeti, gerek güler yüzü ve sabrı ile bu turu bizler için çok keyifli bir gezi haline getiren en temel noktaydı. Yıllardır değişik turizm şirketleri ile değişik ülkelere düzenlenen turlara katılan ve Mısır'a ikinci defa giden biri olarak en iyi rehberlik hizmetini aldığım turlardan birinin bu tur olduğunun altını çizmek istiyorum.

Biz ekip olarak Turgay beyle gereçekleşecek diğer turlara katılmak için şimdiden plan yapmaya ve çevremize tavsiye etmeye başladık bile. Lütfen Turgay beyede tekrar teşekkürlerimizi iletin.

 

İlk Kez Mısır turu ile tanıştığımız Fest Travel ailesine katılmaktan çok mutluyuz. Özellikle gizemli güzellikleri paylaştığımız dostlarımızı tanımamıza vesile olduğunuz ve Turgay Tuna gibi bir lidere bizi emanet ettiğiniz için sonsuz teşekkürler. Çok yoğun ve yorucu programı dokuz yaşındaki oğlumun bile hiç hırpalanmadan ve büyük keyifle katıldığı bir konferans geziye dönüştüren sevgili Turgay Bey'e dünyanın heryerine sizinle gidebiliriz diyorum ve sevgilerimi yolluyorum. Sevgiyle kalın. Sevgi Özdemir

İyi günler fest travel Geçen hafta Turgay bey ile mısır gezisinden döndük. Sizlere ve organizasyonunuza teşekkür etmek isdedim. Hiç bir problem çıkmadan, sıkıntı duymadan, geçikme yaşamadan geçirdigimiz bu yogun olmasna ragmen huzurlu seyahate teşekkürler. Özellikle tabiiki Turgay beye. Daha önceki kapodokya gezimizde Turgay beyin eşliginde olmuştu. Her iki tatilimizdede kendisinin gayretli ,sıkmadan ,bu kadar tatlı tarih dersleri vermesinden dolayı müşekkiriz. Günler geçmesine ragmen ögrendiklerimizi unutmuyorsak bu başarı tamamen Turgay beye aittir. Görülen odur ki bundan sonra onsuz kültür turizmi yapmak imkansız olacak . Teşekkürler Turgay bey iyi seyahatler..

Merhaba, 08.02.2006/ 12.02.2006 tarihlerinde Mısır'a Turgay Bey'in önderliğinde yapmış olduğumuz gezinin kusursuz ,hiç bir detayın atlanmadan son derece düzenli ve dostluk içinde geçmiş olduğunu sizlerle paylaşmak istedim.Turgay Bey gibi yaptığı işe aşık olan çok az insanla karşılaştım bugüne kadar.Gruba içtenlikle aktardığı bilgiler için, gösterdiği içten ve samimi dostluk için,bizimle paylaştığı tecrübeleri için,o harika mini konseri için,grubun motivasyonunu ve enerjisini gezi boyunca zirvede tutmayı başardığı için ,bizi tarihe doyurduğu için,her dakikasını bizimle paylaştığı için kendisine çok ama çok teşekkür ediyoruz.Biz Turgay Bey olmadan bir gezi düşünemiyoruz artık.Ağzınıza sağlık Turgay abi.

Bu gezi
satışa çıktığındaGEZİ PLANLANIYOR

Tarih
Aralık 2020
(7 gece 8 gün)İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D.20 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.