MAKEDONYA GEZİSİ

MAKEDONYA, OHRİD GÖLÜ VE BALKAN FLORASIGEZİ DETAYI

Üsküp, Ohrid, Pelister, Bitola, Galiçika, Mavrovo, Galiçnik, Galiçika Dağı Milli Parkı, Manastır Harbiye Mektebi, Galiçika Masifi, Galiçika Milli Parkı, Mavrovo Milli Parkı, Radika Nehri Vadisi ve Aziz Nikolaos Kilisesi

FİYATA DAHİL OLANLAR

Bu gezinin detayları planlanma aşamasındadır. 

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

Bu gezinin detayları planlanma aşamasındadır. Bu gezi, büyük büyük dedemin doğduğu topraklara, Ohrid'e geri dönüş olması açısından önemsediğim bir geziydi. Birçok yönü ile keşfetmiş olmaktan dolayı çok mutlu oldum. Trekking ve keşif en az 1 gün daha uzatılabilir veya diğer bölümlerden kısaltılabilir diye düşünüyorum. 4 gece 5 günlük seyahatte en az 1 haftalık aktiite yaptık.
Üsküp şehir merkezi hariç her aktiviteden memnun kaldım. Üsküp daha kısa tutulabilir. 
Gezinin tamamı mükemmeldi. Tüm ayrıntılar özenle hazırlanmıştı. Konaklama ve yemekler kaliteliydi ve mekanlar yöreye özgü seçilmiş. Gezi tarihleri de isabetliydi.
Doğa gezileri çok iyi organize olmuştu. İlk gün yapılan tekne gezisi benim için olağanüstüydü. 
Tüm doğa etkinlikleri beni çok memnun etti. Son gün Üsküp kent gezisi konseptin dışında kalıyor sadece. 
 

22-26 Eylul tarihleri arasinda katildigimiz Makedonya Balkan Florasi ve Ohrid Golu gezisi tek kelimeyle muhtesemdi! Gezinin konsepti bitki florasi olmasina ragmen tarihi oneme sahip yerlerin ve yapilarin gorulmesi, baskent Uskup'un de ziyaret edilmesi bence cok iyi oldu. Rehberimiz Necmi Bey'in bitki ve orman bilimi uzerine ihtisas yapmis bir akademisyen olmasi bence gezinin en onemli faktorlerindendi. Kendisi son derece bilgili, isini cok sevdigi her halinden belli olan, enerjik ve insan iliskilerinde cok basarili bir rehber. Ayni zamanda yerel rehberimiz Seyhan Hanim da cok yerinde bir secim idi; cok bilgili, pozitif, civil civil, harika bir insan o da. Gezi, gerek gorulen yerlerin cesitliligi ve onemi, gerek rehberlerin bilgisi ve donanimi, gerekse grup arkadaslarimizin buyuk uyumu acisindan katildigim en iyi geziydi diyebilirim.

Bu guzel gezi icin arkadasima, sizlere ve tum ekibe tesekkur eder, basarilarinizin devamini dileriz.

 


Bu gezi
satışa çıktığındaGEZİ PLANLANIYOR

Tarih
12 - 16 Temmuz 2018

İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D.20 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.