MAHARACALAR DİYARI RACASTAN

MAHARACALAR DİYARI RACASTANGEZİ DETAYI

Bu geziyi 16 yıldır gerçekleştiriyoruz...

Hindistan’ın en renkli bölgesi: Maharacalar (Mihraceler) Diyarı / Racputana’nın saltanat kentleri ve UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne alınan kaleleri / Tar Çölü ve Büyüleyici kumullar / Şekavati, Mandava duvar resimleri / Orta Asya’yı Güney Hindistan’a bağlayan ticaret merkezi: Bikaner / Caysalmer ve Çöl Festivali / Mavi Şehir Codpur / Abu Dağı ve Caynacılar / Göller şehri Udaypur / Göz kamaştırıcı tapınaklar ve saraylar / Renklerin dans ettiği pazarlar/ Kabartmalar, heykeller / Farklı bir doğa ve tarih gezisi…

FİYATA DAHİL OLANLAR

Bu gezinin detayları planlanma aşamasındadır.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

Bu gezinin detayları planlanma aşamasındadır.

KONAKLAMA BİLGİLERİ

Bu gezinin detayları planlanma aşamasındadır.Bu geziye giderken otobüsle gidilecek mesafelerin çokluğu nedeniyle tereddüt geçirdik. Ancak Hindistan'in bu bölgesi kültür yönünden çok zenginmiş. Çok memnun kaldık. Fetihpur Bikaner Jaysalmer Codpur Mount Abu ve Udaipur da gördüğümüz eserler muhteşemdi. Bütün otellerimiz çok iyiydi Jaysalmer ve Udaipurdaki oteller bence 5+ yıldızı hak etmişler. Rehberimiz Arzu Hanım geniş bilgisiyle hem gezdiğimiz yerleri hemde Hindistandaki dinleri ve yaşamı çok güzel anlattı. Sonuçta bu geziyi güzel izlenimlerle bitirdik.
Genel olarak memnu oldum. Küçük ve uyumlu bir gruptuk. Rehberimiz donanımlı ve bilgiliydi. Otobüsle fazla seyahat olması yorucuydu.
Gezi rehberinin tur programına hakim olması, hava limanlarında ve aktarmalarda planlı programlı hareket edilmesi, Hindistan hakkında çok donanımlı ve her konuda bilgi sahibi olmadı tüm grubu çok memnun etti. 
Zor ve yorucuydu ancak son derece keyifli, değişik bir kültür, yaşam ve dünyayı tanıma imkanıa sahip olduğumuz için son derece mutluyuz. Rehberimiz son derece bilgili ve donanlımlıydı. 
Son derece profesyonel, ne yaptığını ve neden yağtığını bilen bir anlayış. Bu arada uzun yıllar boyunca kalite motivasyonundan hiçbir kayıp vermeksizin hizmet vermek takdire şayan.
Uzun yıllardır büyük bir istekle Hindistan gezisini yapmak istiyordum. Ancak zorlu bir gezi olacağını düşünerek erteliyorduk. Rehberimiz sayesinde kendimi bambaşka bir boyutta, bambaşka duygular içinde buldum. Bu seyahat sonrası FEST Turizm benim vazgeçilmezim oldu diyebilirim. Verilen hizmet ve rehberin mükemmel olluşu bu düşüncemi pekiştirdi. 

Bu gezi
satışa çıktığındaGEZİ PLANLANIYOR

Tarih
25 Ocak - 04 Şubat 2018

İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D.20 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.