GAZİANTEP GEZİSİ

LEZZET BAŞKENTİ GAZİANTEPGEZİ DETAYI

Programda yer alan her şey yerinde ve zamanında yapıldı. Selçuk Bey’in yaratıcı ve çözümcü yaklaşımı ile grup ile empati kurması program akışında esneklik yapabilmesi herkesi memnun etti. Son derece keyifli bir tur idi. Enerjisi yüksek bir gruptuk. Bu geziyi gurme turundan ziyade tarihi yerler de görebilmek için seçmiş olmama rağmen gurme ve tarihi doku iç içe muhteşem dengelendi. Farklı sürpriz lezzetler tatma olanağı bulduk. FEST sadece seyahat değil birlikte yaşama ve anlar paylaşma, değer yaratmayı sağladığı için farklı bir deneyim kazandıran artık benim de yaşamımın parçası olmuş bir acente. FEST diğer tur acentelerine göre farkını her zaman ortaya koyuyor.

Her şey fevkalade, rehberimiz son derece ilgiliydi. Kaliteniz çok iyi. 
Gezi amacına uygun, yeme-içme ve kültür içerikli olup dolu dolu geçti. Beklentileri karşılıyor. 
Program çok iyi yapılıyor, kısa zamanda görülmesi gereken her yeri gördük. Yeniden seyahat eder ve tavsiye ederim çünkü çok ciddi çalışan bir şirket FEST.
Gezi başarılı bir organizasyondu. Bu düzenli bir çalışma yürüten FEST Travel ile ve bilgili, nazik ve pratik bir insan olan rehberimizle ilgili. Her zaman tavsiye ederim. Kısa süreli bir gezi ancak bu kadar iyi değerlendirilebilirdi. Benim için ilginç ve yararlı idi. 
Çok memnun kaldım. Yeniden seyahat ederim. Her şey bana göre düzgün ve planlıydı.  
Çok memnun kaldım. Her şey güzeldi. Planlı ve düzgün ilerledi. 

Gezi Ücreti
Tarih

İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.