AYDIN İZMİR GEZİSİ

AFRODİSYAS VE İYON KENTLERİGEZİ DETAYI

UNESCO Dünya Mirası Listesi’nden 2 yer: Efes ve Bergama / Karya’da Afrodit’e adanmış heykeltıraşlık merkezi Afrodisyas / İyonya’nın antik dönemdeki en önemli liman şehri olan Efes / Antikçağın kehanet merkezi Didim / 3 Büyük antik kent ve onların buluşma noktası / Helenistik dönem Anadolu’sunun en önemli kültür merkezi…

FİYATA DAHİL OLANLAR

 • Kuşadası’nda 5 yıldızlı otelde yarım pansiyon konaklama,
 • Bergama’da 4 yıldızlı otelde yarım pansiyon konaklama,
 • FEST Travel uzman rehberlik hizmeti,
 • 4 öğle yemeği,
 • Özel araç ile programda belirtilen tüm geziler,
 • FEST Travel Özel “Gezi Kitapçığı”,
 • Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri,
 • Tüm bahşişler (gezi liderine ve gezi şoförüne bahşiş toplanmıyor),
 • İptal ve sağlık teminatlı Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası,
 • KDV.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • İstanbul - Denizli / İzmir - İstanbul ulaşımı,
 • Son gün akşam yemeği,
 • Fiyata dahil olan yemekler sırasında alınacak alkollü - alkolsüz içecekler,
 • Kişisel harcamalar.

KONAKLAMA BİLGİLERİ

İki kişilik odada kalmak isteyip de bir kişi olarak rezervasyon yaptıran müşterilerimizin yanına geziye bakiye tarihi itibariyle bir oda arkadaşı bulunamadığı takdirde tek kişi farkını ödemek ya da geziyi iptal etmek zorunda kalacaklarını üzülerek bildiririz.

Programımızda olmamasına rağmen güzergahımıza Laodikya’nın katılması ayrı bir memnuniyet unsuru. Güzel bir antik kenti daha görmüş olduk. Pyrene, Miletos, Afrodisyas ve Efes gezileri zaten her yönüyle çok anlamlı ve güzel. FEST’in hizmet anlayışı, operasyonunun hakimiyeti ve kalınan oteller nedeniyle paramın karşılığını aldığımı düşünüyorum. Yakınlarıma tavsiye ediyorum.

Uzun zamandır beklediğim ve gezmek istediğim yerlerdi, rehberimizin engin bilgileri eşliğinde çok güzel ve faydalı oldu. Daha İstanbul'a dönmeden tavsiyelere başladım. Birçok kez sizinle seyahat edeceğiz. 
Seçilen güzergahlar, ayrılan süreler hakkını verdirecek kadar iyi planlanmıştı. Profesyonellik düzeyi çok memnuniyet verici. FEST ile İstanbul dışında ilk kez bir tura katıldım. Bütün programdan çok memnun kaldım. 
Türk turizmine çok başarılı bir hizmet verilmekte. Her bölüm güzeldi. Zamanlama, ulaşım, varış noktaları gayet yerindeydi. Yerel lokantaların seçilmesi çok yerindeydi. 
Kesinlikle tavsiye ederim. Rezervasyon aşamasından başlayarak gezinin tamamı çok güzel geçti. Rehberimizin bilgisi ve davranışı da gezinin güzel geçmesinde çok etkili. Tamamı çok güzel organize edilmiş bir gezi. 
Oldukça detaylı idi. Tüm ekibin ellerine sağlık. 

Merhaba 29 Ekim iyonya - Afrodisyas gezisi benim Fest Turizm ile tanışma gezim oldu.
Son derece güzel hazırlanmış bu gezi benim için eğitici, keyifli, katılan kişilerle kurduğum dostluklarla mükemmel bir gezi oldu diyebilirim. Uzman rehberleri sayesinde tarihte o dönem İyonya şehirlerinde dolaşarak zaman tünelinden geçtik. Bize emeği geçen tüm FEST personeline çok teşekkür ediyorum. Sevgiler Meserret T.

21-23 Nisan tarihlerinde yapılan Afrodisyas-Efes-Bergama gezisi bizleri fazlasıyla mutlu etti.

İtalya ve Roma turları üzerine yaptığımız bu gezide Türkiye'dede en az İtalya'daki kadar güzel korunmuş yerleşim yerleri ve tarihi eserlerin sergilendiği müzeler gördük, sanki İtalya gezisinin devamı hatta daha güzeli gibiydi.

Yıldım Büktel ve Deniz Yalav'ın birbirine paralel anlatımları, derin bilgilerine ve tüm Fest çalışanlarına çok teşekkür ederiz .

Fest Travel'ın diğer gezilerinde de birlikte olmayı ümit ediyoruz.

 

Ayla - Feza Pınar E.


Gezi Ücreti
Tarih

İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.