ISPARTA BURDUR GEZİSİ

ISPARTA GÜL YOLU - SAGALASSOSGEZİ DETAYI

UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’ndeki görkemli antik Sagalassos kenti / Sagalassos buluntularının sergilendiği Burdur Arkeoloji Müzesi / Göller Bölgesi’nin en büyük gölü Beyşehir / Günün her saatinde renk değiştiren Eğirdir Gölü / Eflatun Pınar Anıtı / Aziz Pavlus’un ilk vaazlarından birini verdiği Psidia Antiokheia antik kenti / Muhteşem bir görsel şölen Gülkent: Tarladan imbiğe gülün öyküsü / Baş döndüren kokular ve rengârenk bahçeleriyle gülün başkenti Isparta’ya unutulmayacak bir yolculuk…

FİYATA DAHİL OLANLAR

 • İstanbul - Konya / Denizli - İstanbul arası gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, havalimanı vergileri ve harçları,
 • Isparta’da 5 yıldızlı otelde 2 gece konaklama,
 • 3 öğle yemeği ve 2 akşam yemeği (biri otelde),
 • Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri,
 • Gül hasadı gezisi,
 • FEST Travel uzman rehberlik hizmeti
 • Tüm bahşişler (gezi rehberine ve gezi şoförüne bahşiş toplanmıyor),
 • İptal ve Sağlık Teminatlı Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası,
 • FEST Travel özel “Isparta Gül Yolu Sagalassos” gezi kitabı,
 • KDV.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Fiyata dahil olan yemekler sırasında alınan alkollü ve alkolsüz içecekler,
 • Kişisel harcamalar.

Çok güzel bir gezi yaptık, hiçbir şey aksamadan yapılan seyahatler FEST travel'ın bir başarısı. 
İyi organizasyon, sorumlu ve bilgili rehber, güvenli ulaşım. 
Rehberimizle birlikte rüya gibi değerli bir kültür gezisi yaptığımız için mutluyuz. Yolcuklarımız ilgi, alaka ve bilgi eşliğinde geçtiği için tavsiye ediyorum her fırsatta. 
Genel olarak gezide oldukça eğlendik, dolu dolu zaman geçirdik. Ufak tefek sorunlar dışında her şey çok kalteliydi, rehberimiz de kalite farkını gösteriyordu.
Kısa bir gezi olduğu halde her bölümü keyifli oldu. Antik kazıları görmek çok ilginç bir deneyimdi. Fırsat buldukça FEST'le seyahat etmeye devam ediyorum.
Çok fazla yurtiçi - yurtdışı gezi yapan biri olaraka genellikle organziasyonumu kendim yaparım ama bu gezide programı, işleyişi çok beğendim rehberimiz de çok deneyimliydi. Gezi güvenilir ve emniyetliydi.
Hava şartları ilk gün uygun olammasına rağmen programın aksamadan sürdürülebilmesi muhteşemdi. Görülecek tarihi-doğal değerlerlerle dinlenme molalarının zamanlaması çok iyi planlanmıştı. Bu benim ilk seyahatimdi. Ve rehberimizden çok memnun kaldım, her şey çok iyi yönetildi. Doğru bilgilendirme ve zamanlama ile beklentilerim karşılandı. 
14-18 Mayıs 2017'de 21 Robert Kolej sınıf arkadaşlarımızla yaptığımız bu özel seyahat muhteşemdi. Rehberimiz Selçuk Yiğitsoy'un mükemmel rehberliğinde ülkemizin cennet köşelerinden birini gezdik. Bizi en çok etkileyen katıldığımız Gül Hasadı ve Sagalassos Antik Şehir oldu. Gül hasatında sabahleyin o cennette olduğumuzu hissettiren gül kokuları içinde bize verilen torbalarımıza güller topladık. O topladığımız güller bizler için çok özeldi. onları itinalı bir şekilde evlerimize kadar getirdik. Evlerimiz de gül koktu. Sagalassos'da rehberimizin Antik Kent ile ilgili bilgilerini dinledik. Bize şiirler okudu, hikayeler anlattı. Şehrin yaşayan zamanlarına götürdü bizi. Daha sonra Burdur Arkeoloji Müzesi'ni gezerken Sagalassos kazılarında bu kadar kısa zamanda ortaya çıkan eserleri hayretle izledik. Bölgedeki bütün gölleri gördük. Salda gölünde yağmur yağıyordu, rehberimiz bizi göl kenarında şık bir tesise götürdü. Orada çay içtik. Gölün muhteşem indigo renklerine hayran kaldık. Yazılı Kanyon'u unutmayalım. Yine rehberimizin bilgilendirmeleri ile kanyonda nefis bir yürüyüş yaptık. Yazmakla bitmez.... Hepimiz o kadar mutluyuz ki halen gezimiz ile ilgili yazışıyoruz ve en kısa zamanda FEST ile bir gezi daha yapalım diyoruz. (Zaten bütün özel gezilerimiz FEST ile) Tekrar FEST ekibinden Bora Bey ve Didem Hanım'a ve de kardeşimiz gibi sevdiğimiz ve takdir ettiğimiz Selçuk Yiğitsoy'a teşekkürler!!

Gezi Ücreti
Tarih

İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.