İşbirliği Yaptığımız Markalar


Dünyanın en saygın ve deneyimli seyahat kurumlarıyla işbirliği yapan FEST Travel, dilediği zamanda, dilediği kişilerle, dilediği rotada seyahat etmek isteyenler için dünyanın en saygın ve deneyimli seyahat kurumlarıyla işbirliklerini sürdürüyor ve her geçen gün yeni bir işbirliğine imza atıyor.

BELMOND COLLECTION

İlk duyulduğu yıllarda Orient Express adı ile piyasaya giren Belmond markası, 40 yılı aşkın süredir misafirlerine dünyanın en ilham verici ve kıymetli noktalarında lüks otel deneyimleri sunmaktadır. Bu süre zarfında trenler, nehir gemileri ve özel çalışılmış rotalar ile çok önemli bir marka olarak lüks segment  seyahat sektöründe önemli bir portföy ve farklılık yaratmıştır.  Şu an gelinen noktada dünyanın farklı yerlerindeki 46 ikonik oteli, trenler ve nehir gemileri ile sunduğu eşsiz rotalar tüm dünya tarafından kabul görmüş yüksek kalite standardındadır.

www.anakondaamazoncruises.com

BELMOND EASTERN & ORIENTAL EXPRESS

Dünyaca ünlü lüks seyahat markası Belmond’un Doğu Asya’daki incisi olan Eastern & Oriental treni canlı şehirlerden kırsal topraklara doğru yol alırken,  gezginlerine  güneş altında parlayan pagoda tapınakları ve mistik kültürleri raylar üzerinden izleme fırsatı veriyor. Pencerenin dışındaki büyülü atmosfer akıp giderken gurme yemekler, kaliteli kokteyller ve amaçları seyahatinizi unutulmaz kılmak olan kusursuz personel trendeki hayatın konforunu misafirlerine hisettirmektedir.  Lüks konseptteki Belmond treninde ilham verici geziler, boş zamanlar, keyifli aktiviteler bir sanat şeklinde harmanlanmıştır.

www.belmond.com/eastern-and-oriental-express

EUROPEAN WATERWAYS

Uzun yıllar boyunca Avrupa’daki en güzel nehir kanallarına yavaş tempolu lüks geziler yapmak konusunda uzmanlaşan European Waterways, misafirlerine geçilen bölgenin mutfağı, kültürü ve tarihini en yakından tanıtmak konusunda iddialıdır. Tüm barkaları minimum 6 maksimum 20 kişi olacak şekilde butik konseptte hizmet vermektedir. Bu samimi atmosferde yapılan geziler, yüzen bir ev partisi ambiyansını küçük kapalı gruplarında layıkı ile yaşatmaktadır. Hem küçük arkadaş gruplarınız hem de bireysel olarak dahil olabileceğiniz programlarda gurme yemekler, bölgesel şaraplar, açık bar, transferler ve barka içi kullanımlar misafirlerin hizmetine sunulmuştur.

www.gobarging.com

MAHARAJA’S EXPRESS

Başlangıcından bu yana çok kısa sürede tanınan ve 2012’den beri 5 yıl üst üste birçok ödül alan Maharaja’s Express trenleri 2016 yılında dünyanın önde gelen lüks tren firması ve lüks misafirperverlik ve yaşam tarzı ödüllerine layık görülmüştür. Hindistan’ın zengin kültür mirası ile bezeli rotalarında, raylar üzerinde lüks seyahat deneyimini kendi tarzı ile yeniden tanımlamıştır. Hindistan demiryollarının bir kolu olan IRCTC tarafından yönetilen Maharaja’s Express eski Hint Hükümdarlarının yaşadığı lüks ve rahatlığın bir replikası olarak 4 farklı çeşit kabin tipiyle tüm misafirlerine hizmet vermektedir. Her kabinde, manzaranın tadını çıkarmak için geniş bir pencere, sıcaklığını kendiniz ayarlayabileceğiniz klima, televizyon, DVD oynatıcı, Wifi internet bağlantısının yanısıra güvenliğiniz ve sağlığınız için, genel alanlarda güvenlik kameraları, duman dedektörleri, 7/24 görevde olan güvenlik görevlileri ve sağlık görevlisi de bulunmaktadır.

www.maharajas-express-india.com

ARANUI

Kendisini ‘’cennete ulaştıran harika yol’’ olaraj tanımlayan Aranui teknesi , Fransız Polinezya’sı  gezilerinde misafirlerini Polinezya kültür ve geleneklerinin kalbine, adeta zamanın durmuş gibi göründüğü el değmemiş maviliklere büyülü bir yolculuğa çıkarıyor. Lüks bir seyahat gemisinin tüm konforuna sahip olan gemi  103 kabin ve 254 yolcu kapasitelidir. 8 farklı misafir güvertesinde Polinezya mimarisi eşliğinde rahatlatıcı bir ambiyans yaratılmıştır. Ancak Aranui’nin tek zenginliği lükse bir gemi ve eşsiz güzelliklerle dolu bir rotası olması değil. Seyir boyunca misafir öğretim görevlileri Marquesas volkanik adaları ile ilgili çeşitli sunumlar yapmakta ve konferanslar vermektedir. 

www.aranui.com

ROCKY MOUNTAINEER

Demiryolu seyahatlerinin benzersiz dünyasında farklı bir konumda olan Rocky Mountaineer gezginlerine bir tren yolculuğundan daha fazlasını sunmaktadır. Kendilerini kelimelerin ötesindeki güzellik olarak tanımlayan şirket Kanada’nın uçsuz bucaksız doğası ve milli parkları arasında hiç el değmemişçesine uzanan arazilerden geçerken gizli bir dünyaya açılan bir kapı gibidir. Gezginlerine o ana kadar yaşadıkları tüm seyahat deneyimlerini unutturacak cinsten bir servis vermeyi hedefleyen trenler, doğanın kucağında yapılan yürüyüşler ile de zenginleştirilmiştir. En az 2 günlük programlardan başlayan birçok rota seçeneği ile zengin bir gezi portföyü sunmaktadır. Tren içinde hizmet veren özel eğitimli, üstün servis kalitesi sunan personeli gezginlere her konuda yardımcı olmaktadır.

www.rockymountaineer.com

 

İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D.20 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.