İşbirliği Yaptığımız Markalar


FEST Travel, dilediği zamanda, dilediği kişilerle, dilediği rotada seyahat etmek isteyenler için dünyanın en saygın ve deneyimli seyahat kurumlarıyla her geçen gün yeni bir işbirliğine imza atıyor.

 

BELMOND COLLECTION - www.belmond.com

Orient Express adıyla piyasaya giren Belmond markası, 40 yılı aşkın süredir misafirlerine dünyanın en ilham verici noktalarında lüks otel deneyimleri sunuyor. Bu süre zarfında trenler, nehir gemileri ve özel çalışılmış rotalarla çok önemli bir marka olarak lüks seyahat sektöründe önemli bir portföy ve farklılık yaratan Belmond’un dünyanın farklı yerlerinde 46 ikonik oteli, tren ve nehir gemi rotaları lüks hizmet anlayışının sınırlarını zorluyor.

 

BELMOND EASTERN & ORIENTAL EXPRESS - www.belmond.com/eastern-and-oriental-express

Belmond’un Doğu Asya’daki incisi Eastern & Oriental Express, canlı şehirlerden kırsal topraklara doğru yol alırken, gezginlerine güneş altında parlayan pagodaları ve mistik kültürleri raylar üzerinden izleme fırsatı veriyor. Pencerenin dışında büyülü bir atmosfer akıp giderken gurme yemekler, kaliteli içkiler ve kusursuz bir hizmet sunan personel, trenin konforunu misafirlerine hissettiriyor. Bu lüks Belmond treninde ilham verici geziler ve aktiviteler oldukça keyifli biçimde harmanlanıyor.

 

EUROPEAN WATERWAYS - www.european-waterways.eu/e/index.php

Avrupa’daki en güzel suyollarında yavaş tempolu lüks geziler yapmak konusunda uzmanlaşan European Waterways, misafirlerine geçilen bölgenin mutfağı, kültürü ve tarihini en yakından tanıtmak konusunda iddialı. Tüm barkaları minimum 6, maksimum 20 kişi olacak şekilde, butik konseptte hizmet veriyor. Hem küçük arkadaş gruplarınızla hem de bireysel olarak dahil olabileceğiniz gezilerde gurme yemekler, bölgesel şaraplar, açık bar ve kültürel keşiflerle akıl almaz bir yavaş seyahat deneyimi yaşıyorsunuz.

 

MAHARAJA’S EXPRESS - www.maharajas-express-india.com

Çok kısa sürede adından söz ettirmeyi başaran ve 5 yıl üst üste birçok ödül alan Maharaja’s Express trenleri Hindistan’ın zengin kültür mirasıyla bezeli rotalarında, raylar üzerinde lüks seyahat deneyimi yaşatıyor. Her kompartıman, manzaranın tadını çıkarmanız için geniş bir pencere, sıcaklığını kendiniz ayarlayabileceğiniz klima, televizyon, DVD oynatıcı ve internet bağlantısıyla donatılmış. Yemek vagonlarında ise Hindistan mutfağının en leziz örnekleri sunuluyor.

 

ARANUI - www.aranui.com

Kendisini “cennete ulaştıran harika bir vasıta” olarak tanımlayan Aranui teknesi, misafirlerini Fransız Polinezyası’nın kültür ve geleneklerinin kalbine, adeta zamanın durmuş gibi göründüğü el değmemiş maviliklere doğru büyülü bir yolculuğa çıkarıyor. Lüks bir seyahat gemisinin tüm konforuna sahip Aranui, 103 kabin ve 254 yolcu kapasiteli. 8 farklı misafir güvertesinde Polinezya mimarisi eşliğinde rahatlatıcı bir ambiyans yaratılmış. Ancak Aranui’nin en önemli farkı, iki hafta içinde 9 farklı Polinezya adasına uğraması!

 

ROCKY MOUNTAINEER - www.rockymountaineer.com

Tren yolculukları dünyasında benzersiz bir konuma sahip Rocky Mountaineer gezginlerine raylar üzerinde bir maceradan çok daha fazlasını sunuyor. Kanada’nın uçsuz bucaksız doğası ve milli parkları arasındaki el değmemiş arazilerden geçerken, misafirlerine o ana dek yaptıkları tüm yolculukları unutturuyor. Muhteşem kahvaltılar, leziz öğle yemekleri, tükenmeyen içkiler, viskiler ve şaraplarla eşsiz bir hizmet sunuyor.

 

İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D.20 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.