HİNDİSTAN GEZİSİ

HİNDİSTAN'DA HOLİ FESTİVALİGEZİ DETAYI

Holi Festivali'nin yerel halk ile karşılanması çok güzel bir deneyimdi. Çok memnun kaldım. Diğer turlarla mukayese ettiğinizde olumlu anlamda FEST farkını görüyorsunuz. 
Tapınaktaki Holi kutlamaları çok hoştu. Genelde çok güzel geçti, iyi planlanmış ve uygulanmış bir geziydi. Rehberimiz de çok iyiydi. 
Tapınaktaki Holi Festival kutlaması çok güzeldi. FEST ile ikinci seyahatimizdi. Çok memnun kaldık, tekrar seyahat ederiz. 
Keyifli, doyurucu ve tatminkardı.
Çok iyi dizayn edilmiş bir gezi, rehberimiz çok iyi idi, Hindistan olanakları ölçüsünde çok iyi bir gezi.
En güzel kültür gezisiydi.
5 günlük bir gezi için mükemmel dengeli bir programdı, her şeyden gördük. Tavsiye ederim çünkü; birileri sizin için her şeyi düşünmüş, size sadece keyfini sürmek kalıyor.
Çok iyi bir program, gezilen yerin hepsi çok güzel.
Kültür şenliği, çok etkileyici ve besleyici bir gezi oldu. Çok memnun kaldım. Beklentimin çok üstündeydi, dolu dolu bir program.
Dolu dolu bir program, organizasyon ve servis harika.

 Her şey çok tadında, çok güzel, hiçbir aksaklık görmedim.

Her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olması sebebiyle tavsiye ederim.
Genel anlamda yoğun ancak tıkıt tıkır işleyen bir gezimiz oldu. Her şey çok güzel planlanmıştı. Böyle yoğun bir programda herhangi bir sorun yaşamamamız, rehberimizin tecrübesi, bagalarımızın otellere ve odalara ulaştırılması bakımından tavsiye ederim.
En kısa sürede FEST ile yeniden seyahat etmek isterim. Rehber kalitesi, donanımı, ilgisi, alakası mükemmel. Gidilecek yerlerin organize edilmesi profesyonelce, güven hissi uyandırıyor.
Şahsım adına çok memnun oldum. Ülkenin özelliği açısından renkli bir geziydi. Bilgilendirici ve değişikti.
Değişik bir deneyim yaşadım. Kültür turunun karşılığını tam anlamıyla veriyordu. İnce detaylar memnun ediciydi. Özellikle rehberimizin konuya hakimiyeti, zamanlamaları, hiçbir aksaklık olmadan geziyi tamamlaması süperdi.
Gezinin organizasyonu ve rehberin verdiği bilgilerle başlangıç olarak çok iyi bir Hindistan tanıtımıydı. Sıkışıktı, dolayısıyla yorucuydu ama rehberin tutkusu bulaşıcıydı, bütün yorgunluğu alıyordu.
Her şeyin çok kararında olduğu bir seyahatti.
Çok keyifli bir gezi oldu, tekrarlamak isterim.
Giderken Hindistan'a dair hijyen açısından endişelerim vardı ama bizi korudunuz, kolladınız.
Planlama çok iyiydi, söz verilen her yere gidildi, her aktivite yapıldı. Her aşamada çok profesyonel ve iyi hizmet aldık.
Özel bir tatil deneyimi yaşatıyor ve her detay çok iyi düşünülmüş.
Çok memnun kaldım, en ufak olumsuzluk yok. 1 tane memnun olmadığım bir şey yok. Ciddi, mükemmel organizasyon, konforlu, çok iyi rehber, mükemmeş hizmet ve kültürel bir gezi.
Tavsiye ederim çünkü; kaliteli oteller, programa uygunluk, turu tercih eden müşterilerin uyumu ve rehberin entelektüel seviyesi.
Tavsiye ederim çünkü; hizmet kalitesi, işe verilen önem ve belli yaşanmışlıklar sonucu oluşan ve sürekli beslenen marka değeri.
Katılımcıların birbirine saygılı ve duyarlı olması, rehberin herkese aynı mesafede davranması, tur kalkış saatlerinin iyi duyurulması ve takip edilmesi, tur memnuniyetinin yaratılmış olmasından memnunum.
Hemen hemen hiç aksaklık olmaması ve rehberlerin iyi olacağına olan güvenden dolayı tavsiye ederim.
Kalite ve iyi organizasyon her yerde vardı. Kısa, öz ve değerli bir gezi oldu.
Kısa, öz ve doyurucu.
Değişik bir deneyim yaşadım. Kültür turunun karşılığını tam anlamıyla veriyordu. İnce detaylar memnun ediciydi. Özellikle rehberimizin konuya hakimiyeti, zamanlaması, ilgisi, hiçbir aksaklık olmadan geziyi tamamlaması çok güzeldi. 

Gezi Ücreti
Tarih

İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ

GANA DARI FESTİVALİ

2.795

( 21.821 )

FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.