HAFTASONU MAKEDONYA GEZİSİ

OECONOMICA: HAFTASONU MAKEDONYAGEZİ DETAYI

Üsküp, Kalkandelen, Struga, Ohri Gölü, Resne ve Manastır, Paşa Camisi ve Külliyesi, Aziz Naum Manastırı, Resneli Niyazi Sarayı, Makedonya Arkeoloji Müzesi, Üsküp KalesiFİYATA DAHİL OLANLAR

Bu gezinin detayları planlanma aşamasındadır. 

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

Bu gezinin detayları planlanma aşamasındadır. Her şey çok iyiydi, 10 numara 5 yıldız!
Süre bu gezi için yeterliydi. Başka yerler için de böyle hafta sonu gezileri yapmak çok güzel olur. 
Genel değerlendirmem iyi, merak ettiğim bir yerdi. Özellikle Atatürk ile ilgili olan manasır. Rehberimiz de konusuna çok hakimdi. Ayrıca yerel rehberimizle de iyi paslaştılar. FEST Travel'ı daha güvenilir buluyorum. 
Güzel bir gezi oldu. Böyle hafta sonuna sığdırılmış geziler bazı destinasyonlar için çok iyi oluyor. 
İlk defa FEST Travel ile seyahat ediyorum. Gerek zamanlama olsun, gerek gezilen yerler olsun çok memnun kaldım. Yemek saatleri de çok güzeldi başka tur firmalarına göre. Bu iki gün içinde yapılacak her şeyi yaptık. Her şeyle ilgili bir firma olduğunuzu düşünüyorum. 
Merak ettiğim bir yer idi. Özellikle Atatürk ile ilgili manastırı çok merak ediyordum. Rehberimiz konusuna çok hakimdi bundan dolayı gezimiz çok iyiydi. Ayrıca yerel rehberimizle de paslaştılar.
İlk defa FEST Travel ile seyhat ettim. Gerek zamanlama olsun gerek gezilen yerler olsun her şeyiyle çok memnun oldum. Önceki katıldığım turlarda genel olarak kendi adıma yemek saatleri uygun olmuyordu. Bu gezide ise tam ihtiyacımız olan saatlerde yemek yenildi ve bu iki gün içinde yapılabilecek her şeyi yaptık. Çok teşekkür ederim. CITY PALACE HOTEL   (veya benzeri)
Makedonya
Ohrid


Bu gezi
satışa çıktığındaGEZİ PLANLANIYOR

Tarih
21 Nisan 2018

İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D.20 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.