FRANSA ŞATOLARI GEZİSİ

FRANSA RÖNESANS ŞATOLARI VE ORTAÇAĞ KATEDRALLERİGEZİ DETAYI

Bu geziyi 22 yıldır gerçekleştiriyoruz...

Rehberimizin bilgi donanımı çok yüksekti, şoförümüz de tüm seyahat süresince çok güler yüzlü idi. Yemekler de tercihime göre ayarlanmıştı çok memnun kaldım. Gezinin beni en çok  etkileyen kısmı Pont-Aven kasabası ve Loire Valley bölgesi oldu. Güzergahımız son derece keyifliydi.

St.Malo, Dinan, Mont St.Michel ve Chantilly’i çok beğendim. Nantes pek etkileyici gelmese de genel olarak çok başarılı bir geziydi 1995 ten beri gezmeye devam ediyoruz.

Seçilen güzergah, kalınan oteller, seçilen şatolarla ayrıcalıklı bir gezi oldu. Teşekkür ederiz. Rehberimiz de bund çok etkiliydi. 
Şato otellerde kalmak çok güzeldi. Çok güzel dostluklarla bir seyahat oldu. 
Harika bir geziydi. Rehberimiz de her zamanki gibi çok iyiydi. Çok keyif aldım. Önerilecek hiçbir şey kalmamış, hepsini birden düşünmüşsünüz. 
Senelerdir yapılan bu gezi her sene daha da mükemmel olmuş. Çok memnun kaldım. FEST'le rehberlerimiz iyi olduğu için çok rahat ediyorum ve çok iyi bilgilendiriliyorum. 
Uzun süredir düşündüğümüz bir geziydi. Şatolarda gecelemek çok güzeldi. Umduğumuzun üzerinde memnun kaldık. Önceliğinin kültür geziis olması, kalite ve bize sağlanan konfor nedeniyle her zaman tavsiye ediyoruz. 
Bu gezi şatolar ve tarih içerikli olması nedeniyle gayet yeterli. Rehberimizin tecrübesi ve bilgisi de bize ayrı bir zevk verdi. Bu tur ancak böyle yapılabilirdi. Birçok yeni arkadaş kazandık. Seyahat zevki yanında kültürel ve bilgi bakımından kattıkları önemli. Sağlanan hizmet ve konfor da çok güzel. Tarihle iç içe olmamız ve bilhassa ortaçağ ve eskiçağı hissederek gerçek mekanlarda yaşmak çok güzeldi. 
FEST Travel iyi bir organizasyon yaptı, rehberimiz de çok güzel aksatmadan uyguladı. Teşekkür ederiz. Kimsenin gitmedği, yapmadığı güzergahları çok güzel yaptığı için FEST'le geziyoruz. Örneğin bu gezi de kurgu açısından zor bir gezi. Şatoları gezmek ve şatolarda kalmak ufak köy ve kasabaları görmek çok güzeldi. 
Gezinin zamanlaması, konaklanan şatolar ve gezilen güzergahlar; hepsi mükemmeldi. Her şey için rehberimize ve FEST'e teşekkür ederim.
Gezilerde en önemli unsur rehberinizdir. Bir rehber geziyi vezir de eder rezil de eder. Sevgili Yıldırım Büktel ile yaptığım her gezi vezir oldu. Güzergah, otel seçimleri, yemekler ve Yıldırım beyin sıkmayan doyurucu anlatımı mükemmeldi. Air France ve Paris havaalınının keşmekeşi bile tadımızı bozmadı. Çok teşekkürler

Gezi Ücreti
Tarih

İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.