İZLANDA GEZİSİ

BUZULLAR VE VOLKANLAR ÜLKESİ İZLANDAGEZİ DETAYI

Bu geziyi 13 yıldır gerçekleştiriyoruz...

FİYATA DAHİL OLANLAR

 • Türk Hava Yolları’yla İstanbul - Münih - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti,
 • Dış Hat havalimanı vergisi ve harçları (şu an 120 Euro’dur, kesin vergi tutarı bilet kesim aşamasında belirlenecek ve artış olması halinde bilet bedeline yansıtılacaktır),
 • 20 Euro bilet kesim bedeli,
 • Yerel bir havayoluyla Münih - Reykjavik - Münih arası ekonomi sınıfı uçak bileti, vergileri ve kesim bedeli,
 • Tüm transferler,
 • Yerel 3 ve 4 yıldızlı otellerde 8 gece oda - kahvaltı konaklama,
 • 7 adet öğle yemeği (İkisi kumanya şeklinde),
 • 3 adet akşam yemeği,
 • Buzul gölünde tekne gezisi,
 • Balina izleme gezisi,
 • Özel araç ile ulaşım,
 • Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri,
 • FEST Travel uzman rehberlik hizmeti,
 • Yerel rehberlik hizmeti,
 • Tüm bahşişler (gezi rehberi ve şoförüne bahşiş toplanmıyor),
 • Yurtdışı çıkış harcı (15 TL),
 • İptal ve sağlık teminatlı Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası,
 • FEST Travel özel “Buzullar ve Volkanlar Ülkesi: İzlanda” gezi kitabı,
 • KDV.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Vize ücreti (130 Euro),
 • Programda belirtilmeyen yemekler,
 • Yemekler sırasında alınacak içecekler,
 • Fazla bagaj ücreti,
 • Kişisel harcamalar.

Iceland from Ugmonk on Vimeo.

İzlanda için şurası en çok etkiledi denemez bence her anı nefes kesici bir coğrafya, bu nedenle ayırt etmek zor. FEST ciddiyeti, sağladığı güven ve farklı destinasyonları ile her zaman ilk tercihim.

Mükemmel planlanmış,uyumlu ve pozitif gezginlerle zenginleştirilmiş, Sayın İlknur Akman liderliğnde hep hafızalarda kalacak gezimiz için önce rehberimize daha sonra tüm Fest ailesine teşekkür ederiz. Bir başka gezide görüşmek dileğiyle..., Mine-Erhan Ç.

Önceden hazırlanarak geldiğim İzlanda gezisinin her bölümünden çok etkilendim. Çağlayanları çok severim, İzlanda çağlayanlarına bayıldım. Puffins gördük ve Aurora Borealis yaşadık. Hepsi düşünülerek hazırlanmış etkinlikler, hepsi de mükemmel oturdu ve yormadı. Bir sonraki gezimize keyifle hazırlandık.

İzlanda gitmeyi çok istediğim bir ülkeydi. Benim için rüya gibi bir gezi oldu. Çok memnun kaldım. 
Gezi içerik olarak çok iyiydi. Transferdeki hızlılık, gezi boyunca gördüğümüz yerler çok güzeldi. Mümkün olan her zaman için tercih ve tavsiye ederim. Gezi boyunca hiçbir sorun yaşamamak ve güzel yerler görmek için tercih ediyorum. 
Çok iyi programlanmış ve dolu bir programdı. Nakte ve vakte değer. 
Genel olarak gayet olumlu. Süre en iyi şekilde programlanmış. 
Harika bir geziydi. İzlanda muhteşem bir yer. Yemekler çok lezzetliydi. Gördüğüm her şey harikaydı. Rehberleriniz ve programlarınız çok iyi. Kesinlikle bu geziyi herkese tavsiye ediyorum. 
Çok iyi organize olmuş bir geziydi. Rehberimizin konuya hakimiyeti ve ilgisinden çok memnun kaldım. Bizim FEST'le ilk tecrübemiz çok iyi geçti. Rehberimiz her yeri çok anlaşılır anlatıyor. 
Çok iyi bir organizasyon. Her gün birkaç kere doğa harikası manzaralar gördük. Genel olarak organizasyon ve detay çözümlerden memnun kaldım. 
Okyanus kenarında aile işletmesindeki öğle yemeği ve baline gezisi çok güzeldi. Tecrübelerden faydalanıp, bunu da rehberlere iletebildiiği ölçüde iyileştirmeler yaptığı için memnunum. 
Çok güzel ama şartları zor bir ülkeye iyi organize edilmiş, iyi seçilmiş bir rehberle iyi bir gezi. Bölgeyi, insanları, yemekleri, coğrafyayı oldukça iyi tanıma imkanı sağlanmış. 
Gezi çok başarılıydı, çok zevkliydi, çok heyecan vericiydi. Çok değişik, çok güzel, çok enteresan bir coğrafya. FEST her zaman ciddi ve güvenilir. 
Geziden çok memnun kaldık. Güvenilir olması, organizasyon mükemmelliği ve rehber kalitesi sebebiyle tavsiye ediyoruz.
Bir gezi ancak bu kadar güzel olabilirdi, sevgili rehberimize de çok teşekkürler. Her şey o kadar güzeldi ki ayrım yapamayacağız. Çok iyi planlanmış, hiç zaman kaybı yok. Olağanüstü güzel, huzurlu. Hiçbir aksama yaşanmadı. 
Tüm gezilerimizi sorunsuz tamamlıyoruz. Tavsiye ediyorum. Tümüyle memnun edici bir geziydi. 
Güzergahların iyi seçilmiş olması ve ülke hakkında yeterli bilgi edinebilmemiz çok güzeldi. Emeği geçenlere teşekkür ederim. 
Buzulların olduğu yer ve siyah kumsal beni çok etkiledi. Her şey çok güzeldi, emeği geçen herkesin ellerine sağlık. İşlerini çok iyi ve istekli yapıyorlar. 
Rehberlik, hava şartları, grup uyumu, program, her şey mükemmeldi. En iyi sizsiniz. 
Mükemmel bir geziydi. Bunda rehberimizin de katkısı büyük. Her bölümü ayrı heyecandı ancak buzullarla ilgili bölüm en etkileyici kısımdı. Zamanlama mükemmel, güzergah uygundu. 
İş stresinden uzaklaşıp, rahatlayıp huzur bulmak için çok iyi geldi. Program ve oteller başarılı, rehberler bilgili.
Her şey mükemmeldi. Rehberimiz her konuda süperdi. FEST ile yaptığımız 3. geziden de çok mmenun kaldım. Varna buzulu ve buzdağları çok güzeldi. 

Yıllardır aynı zamanda çok yakın dostum olan rehberiniz İlknur Erk' in hep aşkla bahsettiği İzlanda,  şimdiye kadar gezdiğim ülkeler içinde bir numaraya yerleşti. Program, oteller,  oraları bize heyecanla gezdiren ve program dışı sürpriz yerlere de götüren rehberimiz İlknur,  tura katılanlar,  hepsi şahaneydi. Böyle olunca o tur hiç bitmesin istiyorsunuz.  

Biz orada dünyanın oluşumunu gördük. Bozulmamış bir doğa, okuyan ve gülen insanlar, az ve kaliteli bir nüfusla bir ülke ne kadar güzel olur, özenerek gördük. Bir de ufuk cizgisine baktık bol bol. Insanı yazar, şair yapar İzlanda.  

Sadelik, zerafet, sonsuzluk demek İzlanda.  

Havanın iyi olması sebebiyle kuzey ışıkları dışında İzlanda'da görülmesi gereken her şeyi gördük. Benim için likler çok değerliydi. BU yüzden baninaları, karlı dağları, harika alaska lupinleri ile birlikte fotoğraflamak bir rüyanın gerçeğe dönüşmesiydi. 
Destinasyonun çk görmek istediğim bir yer olması nedeniyle beklentilerim yüksek gelmiştim. Çok çok üstüne çıktığını söyleyebilirim. İnsanın defalarca gezip göresi, çok daha uzun kalası geliyor. Elbette gezi programının çok iyi planlanmış olmasının etkisi büyük. 
Her bölümü ayrı güzeldi gezinin fakat balinaları ve buzulları gördüğümüz bölüm daha çok heyecanlandım ve mutlu oldum. 
Çok keyif aldım, harika bir geziydi. Her şey çok güzel planlanmıştı.
Rehberimizden kaldığımız otellere ve gezdiğimiz yerlere kadar her bölümünden memnun kaldım.

Gezi Ücreti
Tarih

İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.