İSKANDİNAVYA GEZİSİ

İSKANDİNAVYA İsveç / Norveç / DanimarkaGEZİ DETAYI

Bu geziyi 21 yıldır gerçekleştiriyoruz...

Fiyortlar / İsveç /  Norveç / Danimarka 

UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Bergen / Çok yönlü kültür birikimlerine sahip Oslo ve Stockholm / Yaratıcı tasarım ve sanat yönü tüm dünyada bilinen Kopenhag / Romantik dönemin bestekârı ve “Kuzeyin Chopin’i” olarak tanınan Edvard Grieg / Fiyortlar diyarı / Norveç’in en uzun fiyortu Sognefjord’u deniz yoluyla tanıma / Kuzeyin iki başkenti Oslo ve Kopenhag arasında yapılan eşsiz deniz yolculuğu / 17. yy’dan günümüze neredeyse orijinal haliyle ulaşmış savaş gemisi Vasa / Doğa ile tarihin buluştuğu büyüleyici coğrafyada Vikingler ve onları hatırlatan misafirperver torunlarının izinde bir macera…

FİYATA DAHİL OLANLAR

Bu gezinin detayları planlanma aşamasındadır.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

Bu gezinin detayları planlanma aşamasındadır.Seçilen güzergahlaradn memnun kaldım. Program da tümüyle uygulanabildi. Rehberimiz ekstralara da fırsat yarattı. Verilen hizmet beklentiyi karşılıyor. Standart düşmüyor.
Gezi çok iyi planlanmıştı. Müzelerde, heykellerin sergilendiği parklarda, sanat galerilerinde biraz daha fazla zaman geçirmek isterdim sadece. FEST'in pahalı olduğu eleştisi de alınan hizmetler düşünülürse yanıltıcı. Oteller, yemekler güzel, katılanlar sorunsuz, gezilen yerler doğru tespit edilmiş ve rehberler çok iyi. 
Keyifli ve dolu dolu bir seyahatti. Tavsiye ederim.

Stokholm, Norveç fiyortları, Kopenhag gezisindeyiz. Gezi rotası çok iyi seçilmiş. Yan yana güzel yerler uç uca ustalıkla eklenmiş, mükemmel bir senkronizasyonla günler akıp gidiyor. Oteller şehir merkezinde, en hareketli yerlerde seçilmiş. Ayağını sokağa atınca hayata karışıyorsun. Otellerin kahvaltıları, yemekleri gayet güzel. Fest'in yıllara dayanan deneyimi, titizliği rota ve otel seçimine yansımış. Bunlar bir yana rehberimiz Selçuk Yiğitsoy; bilgisi, nezaketi, hizmet insanı oluşu, işi sevgi ile yapışı, bir dediğimizi ikilememesi, girişkenliği, planlama yeteneği ile memnuniyetimize çok büyük katkısı oldu. İşini severek yapıyor olması hepimize yansıyor. Zihnimizde güzel kareler, güzel anılar, yeni dostluklarla ayrılacağız. Ne iyi ettik geldik diyoruz.


Bu gezi
satışa çıktığındaGEZİ PLANLANIYOR

Tarih
Haziran 2018

İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ

İSKOÇYA - İRLANDA

3.300

( 16.996 )

FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D.20 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.