AVUSTRALYA - YENİ ZELANDA GEZİSİ

OECONOMICA: AVUSTRALYA - YENİ ZELANDAGEZİ DETAYI

Sidney / Mavi Dağlar / Melbourne / Queenstown / Auckland

UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Sidney Opera Binası, Mavi Dağlar, Kraliyet Botanik Parkı; Victoria eyaletinin başkenti Melbourne; Rudyard Kipling’in “Dünyanın Sekizinci Harikası” olarak adlandırdığı Milford Sound; muhteşem göller, büyüleyici tepeler, modern kentler, farklı kültürlerle dolu uçsuz bucaksız diyarlar; Kaptan James Cook’un izinde unutulmaz bir yolculuk...

4 Kasım Pazar: İSTANBUL - SİNGAPUR

Saat 12.00’da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Singapur Havayolları kontuarı önünde buluşma. Singapur Havayolları’nın SQ 391 sefer sayılı uçuşuyla saat 14.25’te Singapur’a hareket. Uçakta geceleme.

5 Kasım Pazartesi: SİNGAPUR - SİDNEY

Yerel saatle 05.45’te varış. Singapur’da uçak değişikliğinin ardından SQ 241 sefer sayılı uçuşla saat 07.05’te Sidney’e hareket. Yerel saatle 17.55’te varış. Havalimanında karşılanma ve otele transfer. Otelde konaklama.

6 Kasım Salı: SİDNEY

Sidney kent gezisi: Sidney’in ilk yerleşim bölgesi Rocks, Rocks Pazarı, Bayan Macquarie Anıtı, Kraliyet Botanik Bahçesi, Sidney Opera Evi, Sidney Sanat Galerisi ve dünyaca ünlü Sidney Köprüsü’nde yürüyüş. Otele transfer. Sidney Limanı’nda tekne gezisi ve teknede akşam yemeği. Otelde konaklama.

7 Kasım Çarşamba: SİDNEY

Bondi, Bronte ve Coogee plajları gezileri. Hyde Park Barakaları Müzesi, Hükümet Sarayı ve Kraliçe Viktoriya Binası (QVB). Otele transfer. Otelde konaklama.

8 Kasım Perşembe: SİDNEY - MAVİ DAĞLAR - SİDNEY

Mavi Dağlar gezisi: Kanyonlar, şelaleler ve 3 Kızkardeş denilen en yüksek kısımdaki seyir teraslarının gezilmesi. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Dünyanın en dik demiryolunda kısa bir yolculuk. Kangru ve Koala parklarının gezilmesi. Leura ve Katakoomba kasabalarından geçerek Sidney’e dönüş. Otelde konaklama.

9 Kasım Cuma: SİDNEY - MELBOURNE

Sidney Havalimanı’na transfer. Yerel havayollarıyla Melbourne’e hareket. Varış ve havalimanında karşılanma. Melbourne kent gezisi: Anzak Anıtı ve Melbourne sokaklarında tramvayla gezi. Otelde konaklama.

10 Kasım Cumartesi: MELBOURNE

Melbourne kent gezisinin devamı: Kraliçe Victoria Pazarı, Federasyon Meydanı, Avustralya Ulusal Galerisi, Kraliyet Botanik Parkı, Aziz Kilda Plajı. Yerel bir lokantada akşam yemeği. Otelde konaklama.

11 Kasım Pazar: MELBOURNE - QUEENSTOWN

Melbourne Havalimanı’na transfer. Yerel havayollarıyla Queenstown’a hareket. Varış ve  havalimanında karşılanma. SS Earnshaw teknesiyle Wakatip Gölü’nde gezinti. Walter Tepesi Çiftliği gezisi. Otele transfer. Otelde konaklama.

12 Kasım Pazartesi: QUEENSTOWN - MILFORD SOUND - QUEENSTOWN

Milford Sound’a hareket. Dünyanın en güzel fiyordlarından birinde tekneyle gezinti. Teknede öğle yemeği. Queenstown’a dönüş. Otelde konaklama.

13 Kasım Salı: QUEENSTOWN - AUCKLAND

Havalimanına transfer. Yerel havayollarıyla Auckland’a hareket. Auckland kent gezisi: Tamaki Drive bölgesi, Sky Tower, Devonport Mahallesi (feribotla geçilecektir) ve Auckland Limanı gezisi. Otelde konaklama.

14 Kasım Çarşamba: AUCKLAND

Işıklı Tırtıl Mağarası ve “Yüzüklerin Efendisi” filminin çekildiği mekânlarda gezi. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Otelde konaklama.

15 Kasım Perşembe: AUCKLAND - SİNGAPUR
Havalimanına transfer. Singapur Havayolları’nın SQ 286 sefer sayılı uçuşuyla saat 15.35’te Singapur’a hareket. Yerel saatle 21.00’da Singapur’a varış.

16 Kasım Cuma: AUCKLAND - SİNGAPUR
Uçak değişikliğinin ardından SQ 392 sefer sayılı uçuşla saat 01.50’de İstanbul’a hareket. Uçakta gece yolculuğu. Yerel saatle 08.25’te varış.

 

FİYATA DAHİL OLANLAR

• Ekonomi sınıfı dış hat uçak bileti,
• 20 Euro bilet kesim bedeli,
• Havalimanı vergileri ve harçları (şu an 90 Euro),
• Yerel havayollarıyla Sidney - Melbourne / Melbourne - Queenstown / Queenstown - Auckland arası ekonomi sınıfı iç hat uçak bileti, havalimanı vergi ve harçları,
• 4 yıldızlı otellerde kahvaltı dahil konaklama,
• 3 öğle yemeği, 2 akşam yemeği,
• Tüm transferler,
• “Avustralya - Yeni Zelanda” gezi kitabı,
• Uzman rehberlik hizmeti,
• Programda belirtilen tüm geziler ve müze girişleri,
• Tüm bahşişler (gezi liderine ve gezi şoförüne bahşiş toplanmıyor),
• Seyahat Sağlık Sigortası,
• KDV.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

• Avustralya vizesi ve hizmet bedeli (125 EUR),
• Yeni Zelanda vizesi ve hizmet bedeli (125 EUR),
• Yurtdışı çıkış harcı,
• Seyahat iptali teminatı içeren sigorta,
• Kişisel harcamalar,
• Fazla bagaj ücreti,
• Programda belirtilmeyen yemekler ve tüm yemeklerde alınan içecekler,
• Havalimanı dönüş transferi.


Rydges Auckland   (veya benzeri)
Yeni Zelanda
AUCKLAND
Rydges Melbourne   (veya benzeri)
Avustralya
Melbourne
Rydges Queenstown   (veya benzeri)
Yeni Zelanda
Queenstown
Rydges Sydney Central   (veya benzeri)
Avustralya
Sidney


Gezi Ücreti

6.600
( 45.634 )

Tek kişilik oda farkı

995
( 6.880 )

SATIŞI SÜRÜYOR

Tarih
04 - 16 Kasım 2018
(12 gece 13 gün)İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D.20 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.