ANTALYA ORMANA GEZİSİ

ORMANA DÜĞMELİ EVLER GEZİSİGEZİ DETAYI

Toroslar’ın eteklerindeki gizli cennet Ormana / Kendine has düğmeli evleriyle mimari dokusunu Osmanlı’dan günümüze taşıyan bir köy / Bahar aylarında rengârenk çiçeklerle bezenen Eynif Ovası ve yılkı atlarının öyküsü / Çoban yatakları ve oğlaklar / Türkiye’nin en güzel yeraltı sistemlerinden Altınbeşik Mağarası Milli Parkı Antik Erimna’dan günümüze sedir kokulu bir hikâye…

FİYATA DAHİL OLANLAR

 • Ormana’da butik otelde 1 gece oda-kahvaltı konaklama,
 • 2 öğle yemeği ve 1 akşam yemeği,
 • Tüm müze, ören yeri ve milli park giriş ücretleri,
 • FEST Travel uzman rehberlik hizmeti,
 • Tüm bahşişler (gezi rehberine ve gezi şoförüne bahşiş toplanmıyor),
 • İptal ve Sağlık Teminatlı Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası,
 • FEST Travel özel “Ormana - Düğmeli Evler” gezi kitabı,
 • Karbon Ayak İzi (KAİ) Ormanı Projesi’ne sizin için yapılacak bağış,
 • KDV.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Pegasus Hava Yolları ile İstanbul - Antalya - İstanbul arası gidiş - dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, havalimanı vergileri ve harçları,
 • Fiyata dahil olan yemekler sırasında su dışında alınan alkollü ve alkolsüz içecekler,
 • Kişisel harcamalar.

KONAKLAMA BİLGİLERİ

 • İki kişilik odada kalmak isteyip “iki kişilik odada kişi başı” ücreti üzerinden rezervasyonu yapılan misafirlerimizin yanına geziye 30 gün kala bir oda arkadaşı bulunamadığı takdirde bu misafirlerimizin “tek kişilik oda” ücretinin farkını ödemek ya da geziyi iptal etmek zorunda kalacaklarını bildiririz. Ücret ayrıntıları için lütfen “Ödeme Seçenekleri” tablomuzu inceleyiniz.
 • Her otelde üç kişilik (triple) oda konaklaması söz konusu değildir. Bu seçeneği sunan otellerdeyse genelde standart iki kişilik (double/twin) odalar, bir yatak eklenerek üç kişilik odaya dönüştürülmektedir. Üç kişilik odada konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp açılır-kapanır portatif yatak ya da çekyat şeklinde olabilmektedir. Bu konaklama tipini tercih eden misafirlerimizin satış bölümümüzle görüşmelerini rica ederiz.

Gezi kitapçığı ve faydalı bilgiler broşürünüz gayet iyi ve faydalı. Şoförlerimiz yöreyi iyi biliyorlardı. Ormana Active’in restoranı ve yemekleri gerçekten muhteşemdi. Düğmeli evler ve gece izlenen yöresel danslar ile Tolga Bey’in ve babasının Ormana’da yarattığı mucize beni çok etkiledi. FEST’i kesinlikle tercih ve tavsiye ederim, her şey çok güzel ve yolundaydı.

Cok keyifli bir haftasonu gezisiydi. Dolu dolu 2 gün geçirdik. Antalya’nın bilmediğimiz çok güzel yerlerini sayenizde keşfettik. Doğada olmak ve özellikle keçilere, oğlaklara bu kadar yaklaşmak eşsiz bir deneyimdi. Her şey için rehberimize ve Fest Travel organizasyonuna çok teşekkürler.
Geziden çok memnun kaldım. Bence Türkiye'deki en iyi acenta FEST Travel bu yüzden sizinle seyahat ediyorum. Eynif Ovası'nda yılkı atları ve oğlakların annelerine kavuşmalarını izlemek çok güzeldi. 
Altınbeşik Mağarası gezisi çok heyecanlıydı ve keyifliydi. Genel hatları ile tüm gezi harikaydı.

Gezi Ücreti

895

Tek kişilik oda farkı

105

SATIŞI SÜRÜYOR

Tarih
26 - 27 Eylül 2020
(1 gece 2 gün)İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.