HATAY GEZİSİ

HATAY LEZZET DURAKLARIGEZİ DETAYI

Yüzyıllardır farklı inançların bir arada yaşadığı hoşgörü ve medeniyetler kenti Hatay; Türk ve Arap kültürlerinin iç içe geçerek yarattığı kültür ve mutfak zenginliği; özgün lezzetler: Tadı unutulmayacak humus, patlıcanın belki de en lezzetli hali babagannuş, Hatay’a özgü tepsi kebabı, kekik salatası, zahter salatası, yöreye özgü içli köfte oruk; yapımından tadımına kadar, Hatay’ın en namlı ustasının elinden özel künefe; lezzet molaları arasında benzersiz kültürel ziyaretler; dünyanın sayılı mozaik müzelerinden Hatay Arkeoloji Müzesi; Hıristiyanlık tarihinin en eski ve en önemli kiliselerinden Aziz Piyer Kilisesi; Anadolu’nun ilk camilerinden Habibi Neccar Camisi; Titus Tüneli ve Aziz Simon Manastırı; organik tarımla üretilen yerel tatlarıyla meşhur, Türkiye’nin tek Ermeni köyü Vakıflı; eski Hatay sokakları ve çarşılarında hoş sürprizler ve tadı damakta kalacak bir lezzet rotası…

FİYATA DAHİL OLANLAR

 • Antakya’da 4 yıldızlı otelde 2 gece oda-kahvaltı konaklama,
 • 1 yöresel serpme kahvaltı,
 • En iyi yerel lokantalarda 2 öğle yemeği,
 • En iyi yerel lokantalarda 2 akşam yemeği,
 • Antakya sokaklarında sürpriz tadımlar,
 • Özel araç ile ulaşım,
 • Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri,
 • FEST Travel uzman rehberlik hizmeti,
 • Tüm bahşişler (gezi rehberi ve gezi şoförüne bahşiş toplanmıyor),
 • İptal ve Sağlık Teminatlı Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası,
 • FEST Travel özel “Hatay Lezzet Durakları” gezi kitabı,
 • KDV.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • İstanbul - Hatay - İstanbul arası ulaşım,
 • Fiyata dahil olan yemekler sırasında alınan alkollü ve alkolsüz içecekler,
 • Kişisel harcamalar.Hatay Müzesi, Vakıflı Köyü, Kaya mezarları, St. Pierre Kilisesi çok güzeldi. BU yöreye yaptığım ilk seyahatti. Güvenilir, kültür ağırlıklı ve iyi organize edilmiş seyahatler nedeniyle tavsiye ediyorum. 
Sistemli ve başarılı. Rehberler çok  başarılı. Yemeklerin haricinde genel tarihi ve kültürü de rehber çok güzel anlattı. 
Ben geziden gayet memnun kaldım. Teşekkürler. Detaya önem verilen hizmet anlayışı için tavsiye ederim. 
FEST'in belli bir düzeyi var. Sorunları çözüyor. Gezginleri iyi ağırlıyor. Rehberleri çok bilgili. Arkeoloji Müzesi, Vakıflı Köyü, Sinagog çok güzeldi. 
Hatay Müzesi, Vakıflı Köyü, Titus Tüneli, Beşikli Mağarası çok güzeldi. Lokantalar çok güzeldi. Güvenilir ve bilgi açısında çok iyi bir şirket FEST. Tavsiye ederim.
En beğendiğim yer Vakıflı Köyü, Beşikli Mağarası oldu. Bilgilendik. 
Program aynen uygulandı, eksiksiz. Her bölüm ayrı güzeldi. Memnun kaldığım için tavsiye ediyorum.
Çok keyifli bir gezi oldu benim için. Kesinlikle tavsiye ederim. Gezimizin her günü ayrı güzel geçti. Vakıflar köyü tepe noktası oldu.
Program tamamen uygulandı. Rehberimiz her açıdan mükemmeldi. 
Gezi beklediğimin üzerinde çok güzeldi. Son derece memnuniyet verici. Rehberimiz mükemmeldi, yemekler harika, katılan gezginler de çok kaliteli ve saygılı. Daha ne isteriz. 10 yıldan fazladır FEST turlarına katılıyorum. 
İlk defa grup gezisine katıldım ve devamını da getirmeyi diliyorum. Rehberimizin engin bilgisiyle Hatay ve Antakya'yı daha iyi tanıma fırsatım oldu ve şehri daha bilinçli dolaşma imkanım oldu. Keyifli ve bilgilendirici bir geziydi.  
Kaliteli ve lezzetli bir seyahatti. FEST Travel'ı her platformda tavsiye ediyorum. 
Program titizlikle hazırlanmıştı. Hiç aksama olmadı. Katılımcılar da uyumluydu. Kesinlikle bundan sonraki seyahatlerimde tavsiye ederim. 

Gezi Ücreti

1.150

Tek kişilik oda farkı

85

SATIŞI SÜRÜYOR

Tarih
23 - 25 Şubat 2018

İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D.20 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.