BİLİNMEYEN KAPADOKYA

BİLİNMEYEN KAPADOKYAGEZİ DETAYI

UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Kapadokya’nın bilinmeyenlerine bir keşif gezisi / Kapadokya’da benzeri olmayan Durmuş Kadir Kilisesi / Kapadokya’da bir Geç-Hitit Güzellemesi: Göllüdağ / “Gülümseyen Meryem” ikonası ile ünlenen Gümüşler Manastırı / Biricik alafranga tuvalete sahip Tatlarin Yeraltı Kenti / Ağıllı Köyü ve Yazılı Kaya…

FİYATA DAHİL OLANLAR

 • Özel araç ile programda yazılı tüm geziler,
 • FEST Travel uzman rehberlik hizmeti,
 • 4 yıldızlı otelde gece yarım pansiyon konaklama,
 • Programda belirtilmiş öğle ve akşam yemekleri,
 • Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri,
 • Tüm bahşişler (gezi rehberi ve gezi şoförüne bahşiş toplanmıyor),
 • İptal ve sağlık teminatlı Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası,
 • FEST Travel özel “Bilinmeyen Kapadokya” özel gezi kitabı,
 • KDV.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • İstanbul - Kayseri - İstanbul ulaşım ücreti,
 • Fiyata dahil olan yemekler sırasında alınacak içecekler,
 • Kişisel harcamalar.

KONAKLAMA BİLGİLERİ

İki kişilik odada kalmak isteyip de bir kişi olarak rezervasyon yaptıran müşterilerimizin yanına bakiye tarihi itibariyle bir oda arkadaşı bulunamadığı takdirde tek kişi farkını ödemek ya da geziyi iptal etmek zorunda kalacaklarını üzülerek bildiririz.Genelde yurt içi ve yurt dışı gezilerimi kendim planlarım ama Kapadokya'da Buğday Ekimi turu çok ilgimmi çekmişti. Hayatta ilk defa bir tur şirketiyle tura gittim. Akademik seviyedeki sunumu ile rehberimiz bu geziyi seçmekte ne kadar isabetli bir karar verdiğimi gösterdi. Gerek rehberimiz gerekse FEST Travel ekibi her konuda problem çözücü ve yardımseverdi. Kesinlikle tekrar FEST ile yola çıkacağım. Kültür turu olarak piyasanın çok üzerinde. Daha önce iki defa Kapadokya'ya gelmiş biri olarak hiç bilmediğim ayrıntıları gördüm ve bilgilendirildim. Yeme içme konusunda da mükemmeldi. Gezi boyunca ulaşım da çok güzeldi. 
Zamanlama, güzergah ve etkinlikle çok güzeldi. Çok memnun ayrılıyoruz. Yemekler de çok güzeldi. Araç çok temizdi, şoför çok iyiydi. Seyahat boyunca hiçbir şeyi düşünmemize gerek kalmadı. Tavsiye ederiz. En iyisi düşünüldü bizim için. 
Bilgilendirme çok iyiydi. Doğanın parçası olmak, buğday ekmek çok güzeldi. Yediğimiz yöresel yemekler olağanüstüydü. Beklentimin çok üzerindeydi. Normalde tur seyahatlerini sevmem ama FEST tur deneyimi çok güzeldi.
Albostan ekimi çok güzeldi. Muhteşem bir sonbahar görüntüsü vardı. Kaldığımız otellerden de memnun kaldım.
Bilgilendirme çok iyiydi. Yemekler mükemmeldi. Tüm yöreyi gezdirme planlaması da çok iyiydi. Yemek çeşitleri de çok fazlaydı. Tavsiye ederim. Çok güvenli buluyorum FEST'i.

Kapadokya'nın Hiç Gezilmeyen Yerlerine Yolculuk "; Sayın Faruk Pekin eşliğinde "görmek, algılamak, keşfetmenin coşkusu ve kültür birikiminde yol almak"; sanıyorum başka söze gerek yok.
Sayın F Pekin ve tüm Fest ailesine sonsuz teşekkürler. Nice yaratıcı yeni rotalara, nice 30 yıllara! 
Saygılarımla,

 


Gezi Ücreti
Tarih

İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ


FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.