ANTARKTİKA GEZİSİ

ANTARKTİKAGEZİ DETAYIAntarktika baştan sona inanılmazdı, her saniyesi etkileyiciydi. Tek cümleyle “Trip of a lifetime” diyebilirim. Gelecek yıl Yeni Zelanda, Avustralya ve Papua Yeni Gine gezilerinizi merakla bekliyorum.

Her şey için ellerinize sağlık tamamı ile unutulmaz bir gezi oldu. FEST’i her zaman tavsiye ederim her noktada bilgi yoğun kültür seyahati düzenlemekteki başarınızdan dolayı.

Hazırlık toplantısında seyahatte karşılaşabileceğim tüm zorluklara karşı alınacak önlemleri öğrendim ve gezide hiçbir problem yaşamadım. Özelikle dönüşte evimize kadar bırakılmak seyahatin sonunda ortaya çıkabilecek gerginlikleri yok ediyor. Rahat bir şekilde evimize varabiliyoruz. Gemide hiçbir hizmet aksatılmadan tüm yolcuların memnun kalması sağlandı. Antarktika ya ayak basmak ve Güney yarım küreye geçmek Deception adasında sonsuz sayıda penguen gözlemlemek kayaların buzulların içinden Zodyaklarla geçerek günbatımı izlemek unutulmazdı. Günlük güneşlik bir mevsimde gittiğimiz için ideal şekilde gezip deneyimleyebildik. Bir kere FEST ile gezen bir daha başka acentelerde aradığını bulamaz diye düşünüyorum. FEST en ilginç yerleri bulup insanları oralara güven içinde götürüp getirebiliyor.

Bu olağanüstü, inanılmaz, her anı sürprizlerle dolu kıtayı sizlerle birlikte gördüğüm için çok şanslıyım.
Hem bu güzellikleri görmekten, hem de sizlerle birlikte olmaktan çok mutlu olduk. Paylaşıldıkça daha da güzelleşecek olan yeni gezilerde buluşmak dileğiyle... Bize Dünyanın bu güzelliklerini görme ve yaşama fırsatı veren Faruk Bey’e sonsuz teşekkürler. 
Olağanüstü bir geziyi olağanüstü şartlarda, sevgi dolu, müstesna bir grupla yaptık. Çok şanslıyız. Selçuk ve ben sizlere kucakla sevgi ve saygı gönderiyoruz. Başka gezilerde birlikte olmak dileğiyle.

Gezi Ücreti
Tarih

İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER GEZİLERİMİZ

KÜBA

3.700

( 23.405 )

FEST FARKI 
İLETİŞİM
Adres: Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt. No.74 K.7 D. 18-19 PK.34349 Balmumcu, Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
Tel: 0 850 622 33 78   Faks: 0 212 216 10 30
E-Posta:  fest@festtravel.com

WhatsApp: 0534 015 62 30
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma / 08.30 - 18.30
Mesai saatleri dışında bize ulaşmak için yurtdisi@festtravel.com adresimize yazabilir ya da 0534 015 62 30 no’lu telefonu arayabilirsiniz.